gunes lekeri ve cil nasil gecer04.11.2014 tarihli Zahideyle yetiş hayata isimli televizyon programına konuk olan bitki şifa uzmanı Ahmet Maranki pek çok konuda yararlı bilgi vermeyi sürdürdü. Ahmet Maranki yüzdeki çiller, güneş lekeleri, izler ve benler için faydalı bir bitkisel kür tarifi verdi. Çil sorunu olanlar Ahmet Maranki çil kürü ile şifa bulacak. Reishi mantarının çilleri geçirdiğini belirten Maranki şöyle de bir yüz maskesi formülü verdi.


Ahmet Maranki Atv programında çillerin nasıl geçeceğine dair doğal yollar tavsiye etti. Doğal çil tedavisi olarak adlandırılan bu kürde Maranki tamamen doğal içeriklerden yardım alıyor. Ahmet Maranki, yüzümüzde oluşan güneş lekeleri, izler, siyahlıklar ve çiller için şu tedavi yöntemini tavsiye etti:

1 çay bardağı çiğ Süt içine 1 tane Salatalık doğrayın. Daha sonra bu karışımı 2 saat bekletip, süzün. Salatalıkları tülbentin içerisine koyun.

Tülbentin içerisine koyduğunuz salatalıkları sütün içine sıkın. Yani salatalıkların özünün süte geçmesini sağlayınız. Bu işleme 10-15 Gün boyunca devam edin. Ayrıca sabah akşam gül suyuyla yüzünüzü temizlemeniz de yüzünüzdeki çiller için yok edici etkiler gösterir.

 
 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required