kadinsitesidir (10)_640x252Buğulu göz makyajı 2016 yılında da moda. Özellikle toprak tonları, mavi tonlarında buğulu makyaj geri döndü. 2016 yılında göz makyajında mavi renkler yeniden moda oldu. Buğulu göz makyajı, Versace de, podyumda siyah, dumanlı göz makyajı kullanan moda devlerinin arasında. Gözlerinize buğulu bir bakış vermek istiyorsanız, buğulu göz makyajı yapmak o kadar kolay ki, siz de kısa sürede bu güzel göz makyajını yapabilirsiniz.


2015-2016-sonbahar-kis-makyaj-trendleri-32367-18082015111724 (Copy)Videoyu seyrederek siz de buğulu göz makyajı yapabilirsiniz.

Bu arada çift kuyruklu eyeliner de moda oldu. O da nasıl oluyor demeyin. Çift kuyruklu, iki kuyruklu eyeliner çizerek siz de modaya uyabilirsiniz. Çift kuyruklu eyeliner nasıl çizilir?

Gözleri belirginleştirmek dendiğinde hepimizin aklına gelen eyeliner bu sezon makyaj trendinde ‘çift kuyruklu’ olarak karşımızda.

Yuvarlak göz şeklini badem göze yaklaştıran ve düşük gözleri ise yukarı çekmemizi sağlayan çift kuyruklu eyeliner için yapmanız gereken yalnızca alt kirpik dibinden eyeliner kuyruğuna paralel bir hat çizmek.

 
 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required