dr fevzi beyDr.Fevzi Özgönül katıldığı televizyon programlarında karboksipunkturla zayıflama yöntemini anlatıyor. Peki daha önce karboksipunkturla zayıflayan var mı, karboksipunkturla zayıflama seans ücretleri nelerdir, kaç seansta zayıflatır, karboksipunktur kaç liraya mal olur ve daha önce yaptıranlar var mı?


Öncelikle şunu belirtelim ki tecrübeler her zaman değerlidir. Daha önce karboksipunktur uygulaması yaptıranlar, karboksipunktur ile zayıflayanlar, faydasını görenler ya da hiçbir fayda görmeyenler bu konu başlığı altında her türlü tecrübe ve görüşlerini anlatabilir. Böylece karboksipunktur yaptırmak isteyenler için de açıklayıcı bir konu olur. Kaldı ki şimdi pek çok zayıflamak isteyen okuyucumuz karboksipunktur fiyatlarını öğrenmek için burada. Seans fiyatları ne kadardır, bunu da karboksipunktur yaptırmış olan okuyucularımız yazarsa çok memnun oluruz.

Şimdi gelelim karboksipunktur uygulamasının detaylarına. Dr. Fevzi Özgönül karboksipunkturun nasıl zayıflattığına dair şu açıklamayı yaptı.

Bu da Fevzi Özgönül salatalıklı soğuk zayıflama çayı tarifi

 
 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

  • Gula

    Teşekurler,Dr.Fevzi Ôzgönul .???Sofiaya geliyörmu ve hangi hotele !!Bilgi verirseniz gelmek isdiyörum Teşekurler

    • Gula

      Doktorum, zayıflamak icin sizin hakkınızda cok guzel sözler aldım ve okudum ( İnternette ) . Benim cok zayıflama ihdiacim var bir turlu beceremiyörum cok diyetler yapdım ama malesef , Lutven Sofiaya geliyörsanız hemen randevu almak isdiyörum !! Teşekurler

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required