Son bahara daha zayıf girin. Zayıflamanın en kolay yollarını öğrenin. Kilo vermenin yollarını araştırıyorsanız, haftada 4 kilo vereceğiniz bu özel zayıflama diyetine bir şans verin. Daha hafif, formda, sağlıklı bir son bahar için beslenmenize bugünden yön verin. Kilo veremiyorum, iştahımı kesemiyorum, her zaman iştahlıyım, iştahım çok açık, iştahım kapanmıyor diyorsanız iştah kapatmanın kolay yollarını öğrenin. İşte sizi zayıflatacak muhteşem yöntemler.


Suyu İhmal etmeyin

Su içmek bizim şeker ihtiyacımızı karşılar. Bazen çok susarız ama farkında olmayız. Böylece kola, gazoz gibi asitli ve bol şekerli zararlı içeceklere yöneliriz. Yalancı açlık, sahte doyma hissi ve ardından çok kısa sürede tekrar acıkmak..Bu kısır döngü su içmediğimiz sürece devam edecektir. Susadığımız zaman direkt su içmeliyiz ve susuzluğumuzu sadece su içerek gidermeliyiz.

Haşlanmış Yumurta Tok Tutar

Sabah kahvaltıda ya da öğle yemeğinde haşlanmış yumurta yiyin. Haşlanmış yumurta diyeti ve sağlıklı beslenmeyi destekler. Tok tutar. Kan şekerinizin ani düşmesini önler. Salataya ekleyebilir, sandviç yapabilir ya da sade tek başına bir tane haşlanmış yumurta yiyebilirsiniz.

Yeşil Çay Zayıflatır

Gün içinde, akşam saatleri olmamak koşuluyla yeşil çay için. Anti oksidanca zengin olan yeşil çay diyeti destekler. Yağların yakılmasını kolaylaştırır. Kilo verme sürecinde yakılan yağların vücuttan atılmasını sağlar. Yeşil çay metabolizmayı hızlandırır. Sabah kalktığınızda, ara öğünlerinizde ve akşam üstü yeşil çay içebilirsiniz. Etkilerini kısa sürede göreceksiniz.

Şekersiz de Yaşanır

Hayatınızı devam ettirmek için şekere muhtaç olmadığınız bilin. Şeker ve tatlandırıcı ömrü kısaltır. Daha sağlıklı bir hayat sürmek için ve zayıflamak için şekerden uzak durun. Fruktoz, mısır şurubu, suklaroz gibi yapay şekerler kansere yol açmaktadır. Meyve şekeri, pancar şekeri ve benzer her çeşit şeker insanı yaşlandırır.

Sebze Yemekleri Şart

Sebze yemeği tüketin. Sebze yemekleri sizi doyurur. Tok Tutar. Kabızlığı önler. Sağlıklı zayıflamanızı sağlar. Mutlaka öğünlerinize sebze ekleyin. Çiğ ya da pişmiş sebze tüketmekten vazgeçmeyin. Salata, haşlama, buğulama, çiğ ve pişmiş her şekilde sebze tüketmelisiniz.

 
 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required