ihanetAradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor. Muhtemelen diğer hattını kullanıyor. Ya da henüz buluşması bitmedi. Ya da şarjı bitti, telefonunu kaybetti, toplantısı vardı, çok yoğundu, çok yorgundu, uyudu kaldı…Bahanesi ne olursa olsun her seferinde bahanelerine bir yenisi ekleniyorsa ve artık ona ulaşmanız daha da zorlaştıysa ulaşmanızı istemediği içindir. Erkekler, ihanet ederken pek de vicdan muhasebesi yapmaz. Onlar için aldatma olur ve biter. Sonrasında kolayca sizin kucağınıza dönerler.


İhaneti ciddiye almadıklarından olsa gerek, saklamak için de çaba sarfetmeyen erkeklerin aldattığını anlamak hiç de zor değil.

Sizin salaş kocanız gitmiş, yerine kendine özen gösteren, yeni yeni kıyafetler edinen, parfüm kokan ve düzenli traş olan bambaşka bir adam gelmiş. Üstelik, bu süreç içerisinde sizin fikrinizi almayı bile düşünmüyor. Yeni tarzı hakkında sizin fikrinizi merak etmiyorsa akıl aldığı başka bir kadın var diyebiliriz. Aldatan erkeklerin tipik hareketlerinden biri de işte bu kendine özen gösterme durumudur.

Bilgisayarını sizden uzakta, yalnızken kullanıyor, telefonu her zaman sessiz modda ve koruması altında, eve geç geliyor, nerede olduğu konusunda açıklama yaparken öfkeleniyor, sizi eskisi gibi arzulamıyor, yüzünüze bakmaktan kaçıyor, sık sık mesaiye kalmaya başladı, son zamanlarda artan itirazlar, planlarınıza ortak olmama, azalan ilgi, sizden uzakta başka odalarda zaman geçirme…

İşte kırmızı alarm. Aldatılıyorsunuz diye biliriz. Bu durumla yüzleşin ve eşinizle neden değiştiğini konuşun.

 
 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required