gercekten hoslana erkeklerErkekler sevgilerini nasıl belli eder, bir erkeğin hoşlandığını nasıl anlarız, işte erkekler ve erkeklerin hoşlanma belirtileri..Sizden hoşlanıp hoşlanmadığını merak ediyorsanız, bu işaretlere bakın. Erkekler, gerçek duygularını saklama konusunda biz kadınlar gibi becerikli değildir. Özellikle kadınca duygularınıza güvenin ve gerçekle yalanı birbirinden ayırın. Gerçekten hoşlanan erkekler, bunu saklayamıyor.gercekten hoslana erkekler

Bir erkek, karşısındaki kadından hoşlanıyorsa heyecanlanır. Direkt, uzun uzun gözlerine bakamaz mesela. Bakışları kesik kesik, çekingen ve kaçamaktır. Sizi izler. İzlediğini fark etmediğini zanneder. Eğer size baktığını fark ettiğinizi anlarsa bakmayı kesebilir. İşte bu utangaç erkek gerçekten hoşlanıyor demektir. Yoksa siz erkekler utanmaz mı sanıyordunuz?

Bir erkek, sizi beğeniyorsa sık sık iltifat edecektir. Sizden hoşlanan erkek, hoşlandığı şeyleri bir bir sıralar. Sizi olduğunuz gibi kabullenir. Değiştirmeye çalışmayacaktır. Doğal ve olduğunuz gibi halleriniz onu mutlu eder. Sizi eleştirmeyecek ve üzmeyecektir.

Seven erkekler haber almadan duramıyor

Size sık sık mesaj yollar. Facebook üzerinden takip eder. Bütün gönderilerinizi like edecek ve devamlı peşinizde olacaktır. Kıskanması da cabası..Seven, beğenen ve sahiplenen erkekler kıskanıyor. Başka bir erkekle irtibat kurduğunuzu fark ederse muhtemelen size küser ve belki de hayatınızdan çıkar. Gerçekten seven erkekler gururludur.

 

Etiket: ,

 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required