erkege teklif etmekBir erkeği etkilemek kolay gibi görünse de, bazen karşınıza zor erkek çıkabilir. Yüzünüze bile bakmayan bir erkekten hoşlanıyorsanız, ona kendinizi fark ettirmeniz biraz zaman alacaktır. Hey, ben burdayım ve senden çok hoşlanıyorum diye bağırmadığınız sürece, sizi asla fark etmeyecek erkekler vardır. Umursamaz ve soğuk erkekleri etkilemek için kadınca hilelere baş vurmaya ne dersiniz?Gözlerine bakın

Göz teması kurmanın faydası yadsınamaz. Hoşlandığınız erkeğin gözlerine bakmanız kendinizi fark ettirmeniz açısından gayet etkilidir. Sık sık göz göze gelmek olumlu enerjinin aktarılması için gereklidir. Göz makyajınızın her zaman taze ve güzel olmasına dikkat edin. Gözlerinizi ön plana çıkaracak makyajlar yapın. Gözleriniz buluştuğunda, hemen başınızı çevirmek yerine birkaç saniye bakmaya devam edin. Ve bir daha hiç bakmadan bir süre uzak durun. Bu durum erkekte merak uyandıracaktır. Acaba neden baktı?

Gülümseyen kadın güzeldir

Her zaman gülemeyiz. Bazen mutsuz olduğumuz olur. Ancak gülümsemek daima ayrıcalık olmuştur. Erkekler açısından gülümseyen kadın güzel kadındır. Somurtmayın. Soğuk durmayın. Muhakkak onunla bakıştığınız zamanlarda ona bakarak hafifçe gülümseyin ve gerekiyorsa ona selam vermekten çekinmeyin. Gülümsemek, hoşlandığınız erkekle aranızda sıcak bir bağ kurulmasını sağlayacaktır.

Zor kadınım ama imkansız değilimdir

Kolay bir kız olmayın. Aradığı her zaman hemen yanında bitmeyin mesela…Bazen ortadan kaybolun ve merak edilin. Sizin yokluğunuzu fark ediyorsa ve size nerede olduğunuzu soruyorsa, ustaca geçiştirin. Uzun uzun açıklamak yerine kısaca işlerim vardı diyin ve gizemli kadın moduna girin. Çok da uzatmayın..Aradaki dengeyi iyi sağlamakta fayda var..

İlk teklifi kim edecek?

Bir erkekten hoşlanıyorsunuz ve çevrenizde olası rakipleriniz var. O halde sakın erkeğin teklif etmesini beklemeyin. Rakipleriniz sizden hızlı davranıp, erkeğinizi elde edebilir. Fırsatını bulduğunuz bir zaman ona kahve içmeyi teklif edebilirsiniz. Onu bir yere davet edin ve usuldan kalelerini zapt edin. Onun teklif etmesini beklemek vakit kaybettirir ve belki de onu kaçırabilirsiniz.

 

Etiket: ,

 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required