Suya sabuna dokunmamaları.Bu durum erkekleri itici yapmaya yeter de artar bile. Lütfen suya sabuna dokunun. Duş alın. Ellerinizi yıkayın. Tırnaklarını kesin. Biliyorum zor işlerde çalışıyorsunuz. Beden gücü kullanıyorsunuz. Ve haliyle de terliyorsunuz. Işte bu nedenle her gün temiz kıyafet giyin. Çok mu zor?


Diş fırçalamamaları. Kadınlar da fırçalamıyor pek ama erkekler daha çok ihmal ediyor. Az önce geldim dışarıdan. Fark ettim ki erkeklerimiz çok bakımsız ve pasaklı. Dişler sapsarı. Madem içiyorsun şu sigarayı; be adam çok mu zor 2 dakika ayırıp da dişlerini fırçalaman? Anlamıyorum ki. Dünyanın en kolay şeyi. Işedin. Elini yıkayıp çıkacaksın banyodan. O ara gözüne takılıversin işte macunla fırça. Biz çocukken vardı ya hani, tam iki dakika. Iki dakika bile sürmez. Fırçala işte. Çok mu zor?

Paraya tapmaları. Erkeklerin sık sık iddia ettiği bir şey var. Kadınlar parayı sever. Ama emin olun hiçbir kadın arkadaş grubu oturup da nasıl kolay yoldan para kazanacağının ya da yatırım yapacağının hesabını yapmaz. Kadınlar kendi aralarında asla para muhabbeti yapmaz. Yatırıp planları, para kazanmak için definecilik, borsa, altın, döviz gibi muhabetleri erkekler yapar. Erkekler paraya tapar. Parayı sever. Pek çok erkek babası zengin bir kızla evlenip, mirasa konmak ister. Kabul edin ya da etmeyin bunu hepimiz biliyoruz. Para sizin allah’ınız ve işte bu nedenle çok iticisiniz. Çoğunuz gerçekten cimri. Ilişkilerinizde bile sevgilinize yedirdiğiniz içirdiğiniz şeylerin hesabını tutup bunu geleceğe yatırım olarak görüyorsunuz. Yatağa atarsam amorti ederim, mantığı.Vereceksen ver. Vermeyeceksen çok harcatma, psikolojisi. Iticisiniz işte. Yapmasanız keşke.

 
 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required