aşk ve erkekAşık oldunuz. Belki de bağlandınız. Ama aşık olduğunuz erkek size bir türlü aşkını açıklamıyor. Kolay aşık olamadığını, zamanla aşık olacağını, aşkın çok ciddi bir şey olduğunu ve acele etmek istemediğini söylüyor. Peki, bir erkek neden kolay aşık olamaz, kolay aşık olamıyorum da ne demek? Siz hemen aşık olmuşken, onun zamana yayarak aşık olması normal mi? Gelin, kolay aşık olamayan zor erkekleri birlikte inceleyelim.


Bu konuda pek çok farklı uzman görüşü var. Kimileri erkekler yavaş yavaş aşık olur diyor, kimileri de aşkın yavaşı olmaz, anisi makbuldür diyor. Bu noktada, söz konusu kolay aşık olamayan erkekle ne süredir beraber olduğunuz önemli. Daha birkaç günlük bir ilişkiden söz ediyorsak, aşkını söylememesi normal karşılanabilir. Zamanla gerçek duygularını açacaktır.

Aradan aylar geçtiyse ve aşık olduğunuz erkek bir türlü size aşık olamıyorsa, durun. Bu işte bir terslik var. Nasıl yani?

Erkeklerin, kadınları yanlarında tutmak için söylediği en yaygın yalanlardan biri budur. Aşık olacağı kadını ararken, sırf yalnız kalmamak ve cinsel ihtiyaçlarını gidermek için size bu bahaneyi sunuyor olabilir. Onunla olmaktan vazgeçmeyin ve umutlarınızı da yitirmeyin diye size sık sık aşık olma yolunda ilerlediğini söyleyebilir. Israrla kolay aşık olamadığını söylüyorsa, bilin ki size hiç aşık olmadı ve olmayacak da…

Sonunda ne olacak?

Aradığı aşkı bulan ve kalbi dolan bu erkek, size “denedim ama olmadı, sana aşık olamadım” diyecek ve sizi terk edecek. Tehlikenin farkında mısınız?

 
 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required