JpegChopard Wish Edp bayan parfümü nasıl kokuyor? Size elimden geldiğince Chopard Wish parfümünün nasıl koktuğunu anlatmaya çalışacağım. Hanımeli çiçeğinin arada bir burnunuza vurduğu, meyveli, yumuşacık, tatlı ama aynı zamanda çiçeksi bir bayan parfümü olan Wish, tam bir hanımefendi kokusu. Kokusu taa uzaklardan gelen, bakımlı ve dinamik genç bir kadınsanız Chopard Wish Edp tam da size göre diyebilirim. Ben önceden koklamadan körlemesine aldım ve bu parfümün kokusuna bayıldım. Harika bir parfüm. Kalıcılık konusunda da üst seviyelerde.


JpegChopard Wish Edp kullanıyorum. Genç hanımlar ve orta yaşlı ve kendini genç hisseden her kadın bu parfümü rahatlıkla kullanabilir. Ten rengi sınırı olduğunu düşünmüyorum. Ben buğday tenliyim. Tenimde hoş koktuğunu söylüyorlar. Kalıcılığı da harika.

Chopard Wish Edp bayan parfümünün içinde neler var?

Tropik meyvelerin, bal, süt ve karamel ile muhteşem buluşması, kremsi bir tene sahip olmanızı sağlıyor. Hanımeli, portakal çiçeği, hindistan cevizi, dağ çileği, yalancı akasya, gül ağacı, bektaşi üzümü, bal, menekşe, orkide, süt, helyotrop, inci çiçeği, reçine, amber, paçuli, sandal ağacı, vanilya, karamel içeriyor.

Chopard Wish Edp parfümünün meyveli, Oryantal Kadınsı duygularınızı uyandıracak, çiçeksi ve vanilyalı kokusu sizi bir rüyanın içine sürükleyecek. Saf kadınca muhteşem koku.

Tepe Notası: Pembe Hanımeli, Armut, Siyah Üzüm, Frenk Üzümü, Akasya, Japon Mandalinası
Kalp Notası: Manolya, Paçuli, Osmanthus, Yasemin, Bambu Otu, Beyaz Şeftali
Dip Notası: Tütsü, Amber, Vanilya, Çin Baklası

Hanımeli çiçeği içeren parfüm kokularına bayılmaktayım. Bu parfümde baskın bir hanımeli çiçeği kokusu yok ama içten içe kendini belli ediyor. Seveceğinize inanıyorum.

 
 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required