JpegLacoste Pour Femme Edp Bayan Parfümü, kullandığım en kalıcı bayan parfümü. Abartmayı hiç sevmem. Kesinlikle abartmıyorum, Lacoste Pour Femme Edp Bayan Parfümü kalıcılık konusunda hiçbir parfümün eline su dökemez. Bskın ama yumuşak bir kokuya sahip. Kendine güvenen, kendini seven, bakımlı, öz güven sahibi, modern şehirli kadının parfümü. Her kokladığınızda kalbine farklı bir sıcaklık akıtacak. Lacoste Pour Femme Edp Bayan Parfümü, sizi mutlu edecek ve her ortamda fark edilmenizi sağlayacak belirgin bir koku.


Hafif ve fark edilir, hissedilir, etkileyici, bağlayıcı, kalıcı ve mutlu edici bir bayan parfümü olan Lacoste Pour Femme Edp, benim tenimde oldukça uzun süre kalıyor. Buğday tenliyim. Esmer tenliler de rahatlıkla kullanabilir. Bahar ayları için bence fazla. Yani boğabilir. Ya da ben çok kullandığım için bende öyle bir tesir bırakıyor. Kış aylarında rahatça kullanabilirsiniz.

Oryantal LACOSTE POUR FEMME tutkulu ve ılık bir koku olmasının yanında çekici ve hissedilmeyi seven bir edp parfüm. Kadının modern yaşamının monotonluğunu üzerinden atmasını sağlayan kendine özgü bir özelliğe sahip.

Tepe Notası: Biber, Ambrette Çekirdeği Yağı, Bergamot
Kalp Notası: Gülhatmi, Kadi Otu, Yasemin
Dip Notası: Gaiac, Erz Ağacı, Misk

 
 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required