iğne oyası modelleri 2015 (4)İğne oyası yazma modelleri çeyizlerin vazgeçilmezi. Her genç kızın çeyizinde muhakkak iğne oyası yazma modelleri, havlular ve yatak odası takımı bulunur. Komidin üstüne örtülen iğne oyası peçeteler bile unutulmaz. İğne oyası teknikleri ilk etapta zor gibi gelebilir. El alıştıkça iğne ile ipi işlemek kolaylaşmaktadır. Benim gibi siz de iğne oyası yapmayı bilmiyor fakat iğne oyası yapmayı öğrenmek istiyorsanız eğitici ve öğretici iğne oyası videolarını seyredin.


İğne oyası yapmayı öğrenmek

İğne oyasının ilk aşaması kesinlikle zürafa çekmektir. Zürafa çekerek işlenecek olan iğne oyası için uygun zemin hazırlanmış olur. İğne oyasında zürafa çekmeyi öğrenerek siz de ilk adımı atmış olacaksınız. Ve zamanla aşağıdaki güzel iğne oyası örneklerini siz de işlemeye geçeceksiniz.

Bir diğer iğne oyası temel tekniği basamağı kaya tekniği. Yani aslında ben buna piramit diyorum. Dikkat ettiğinizde pek çok iğne oyası modelin bu teknikle temellendirildiğini görürsünüz. Kaya tekniği videosu ile siz de iğne oyası yaparken kaya modeli işlemeyi öğrenebilirsiniz. Video aşağıda kaya tekniği nasıl yapılır anlatmaktadır.

İğne oyası havlu kenarı örnekleri

iğne oyası örnekleri teknikleri

iğne oyası modelleri 2015 (9)

 
 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required