iğne oyası modelleri 2015 (10)İğne oyası yazma modelleri ile havlu kenarları çok hoşuma gidiyor. İğne oyası nasıl yapılır diye çok merak ediyorum açıkçası. Ama birkaç kez iğne oyası işleme denedim. Benim iğne oyası yapma yeteneğim yok. İğne oyası işleme konusunda çok yeteneksizim. Çeyizim için bana 20 iğne oyası yazma modeli gerekti. Bu yazmaları derlerken beğendiğim birkaç yazma modelini size de göstermek istedim. Havlularımda da iğne oyası var. Çok güzel modeller olduğunu düşünüyorum.


Annem iğne oyası yapmayı biliyor Maaşallah. Ama kızına hiç el vermemiş. Maalesef çok denedim iğne oyası nasıl yapılır videoları bile seyrettim. Bakıyorum ama elim yakışmıyor işte. Yapacak bir şey yok. Üzülmüyorum. Neyse ki becerikli hanımlar var da bizim de iğne oyası çeyizlerimiz oluyor.

iğne oyası modelleri 2015 (8)

İğne oyası yapmak bu kadar mı zor?

Evet aslında bana göre iğne oyası yazma yapmak çok zor. Baksanıza şu güzel yazmaların kenarlarına. Kenar modelleri özenle işlenmiş. Tek tek iğne ile ilmekler geçirilmiş. Bu yazma modelleri beni benden aldı desem abartmış olmam. Çok ama çok seviyorum. Şallarım da iğne oyalı.

iğne oyası modelleri 2015 (10)

iğne oyası modelleri 2015 (9)

iğne oyası modelleri 2015 (7)

iğne oyası modelleri 2015 (6)

iğne oyası modelleri 2015 (5)

iğne oyası modelleri 2015 (4)

iğne oyası modelleri 2015 (3)

iğne oyası modelleri 2015 (2)

iğne oyası modelleri 2015 (1)

 
 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required