sac stilleriBurcunuza göre saç şekliniz ve saç modeliniz karakterinizi yansıtır. Her burcun kişisine özgü tercih ettiği farklı bir saç stili vardır. Sizin burcunuzun saç şekli hangisi biliyor musunuz? Ateş grubu burçlar platin sarısı saç rengi kullanır, toprak grubu burçlar ise turuncu ve kahverengi saç renklerini tercih etmektedir. Hava grubu burçlar ise mavi siyah ve siyah saç kullanırken su grubundaki burçlar sarı ve sarı balyajlı gölgeli saçları kullanmaktadır.


Astrolojide her burcun karşılığında o burca özgü renkler vardır. Renkler kişiliğimizin aynasıdır aynı zamanda. Kendimize uygun rengi bilir ve o renk tonlarını kullanırsak hem daha canlı, enerjik hem de çok daha güzel görünebiliriz.

platin sarisiAteş grubu burç kadınları; Koç, Aslan ve Yay burçlarına, çılgın saç renkleri yakışır. En uygun saç rengi ise platin sarısı. Kahverengi ve ateş kızılı da bu grubun kadınlarına hoşluk kazandırır. Ateş burcu kadınları makyajda en çok kahve tonlarını ve pembeyi tercih etmeli. Uzun ve dalgalı saçlar bu grubun kadınları için idealdir.

Toprak grubu burçları Oğlak, Başak ve Boğa kadınlarıdır; saç ve makyajiçin turuncu ve kahve tonlarını ön planda bulundurmalı. Kat kesim bu gruba oldukça yakışıyor.

sacMavi siyah saçlar hava grubu burçlarından Kova, Terazi ve İkizler kadınlarını mükemmel bir görünüme kavuşturuyor. Kısa, sert saç kesimleri Kova, Terazi ve İkizler kadınlarını çok çekici kılıyor. Makyajda mavi-yeşil tonlara ağırlık vermeli.

Su grubu burç kadınları Balık, Akrep ve Yengeç burçlarıdır; saç boyamada sarı renkleri tercih etmeli. Gölge ve balyaj çok yakışır bu grubun hanımlarına. Makyaj da ise metal renkler göz önünde bulundurulmalı.

 
 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required