kum saati elbise modelleri (Copy)Vücut tipine uygun elbise giymek için önce hangi vücut tipine sahipsiniz, bunu bilmelisiniz. Vücut tipinizi biliyor musunuz? Kum saati, elma tipi, armut tipi, cetvel vücut tiplerinden hangisi sizin beden yapınıza uyuyor? Vücut tipinizi belirledikten sonra, yapınıza uygun en doğru kıyafetleri tercih ederek siz de mükemmel görünüme kavuşabilirsiniz. Vücudunuzla uyumlu, kusurlarınızı örten ve güzel taraflarınızı vurgulayan doğru elbiseler tercih etmelisiniz.


Kum Saati Vücut Tipine Sahip Kadınlar Hangi Elbise Modellerini Giymeli?

kum saati elbise modelleri (Copy)

Kum saati vücut tipine sahip kadınlar nasıl giyinmeli?

Amacınız bel oyuntunuzu vurgulamak olmalıdır. Sizin en güzel bölgeniz, belirgin beliniz. Bel bölgenizi belirginleştirerek, kusurlu taraflarınızı saklayabilirsiniz. Açık yakalı, yakası V şeklinde gelen ve geniş kesim olan elbise modellerini tercih edin. Yumuşak ve dökümlü kumaşları kullanın.

Dikdörtgen Vücut Tipine Sahip Kadınlar Hangi Elbise Modellerini Giymeli?

dikdörtgen kadinlar nasil giyilir (Copy)

Vücudunuzun kıvrımlarını ön plana çıkarın. Belden kırmalı, dar kesim, bel bölgesini gözler önüne seren elbise modelleri seçin. A kesim elbise modelleri tam size göredir. Dikdörtgen vücutlu kadınlar, kesinlikle resimdeki elbise modellerine yönelmelidir.

Üçgen Vücutlu Kadınlar Hangi Elbise Modellerini Giymeli?

ücgen vucutlu kadinlar nasil giyinmeli (Copy)

Üçgen tipi vücut yapısına sahip kadınlar, vücut oranlarını dengelemeye yönelik elbise modelleri tercih etmelidir. Askısız elbise modelleri tam size göredir. Uzun kollu ya da kısa kollu olabilir ama kesinlikle ip askı kullanmamalısınız. Kısa elbise modelleri tam size göredir.

Bir Ters Üçgen iseniz

ters ucgen kadinlar (Copy)

 
 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required