Ahmet Maranki, prostata ne iyi gelir? Keten tohumu yağına limon sıkılır ve sabah akşam içilir. Sarı kantaron yağı da yine içilebilir. Prostat için yine dağ yoncası kullanılır. Dağ yoncası kurutulur. Toz haline getirilir. Bu dağ yoncası tozu yemeklerde ve çaylarda kullanılır. Prostata iyi gelmektedir.


Ahmet Maranki prostatınız varsa size kabak çekirdeği yağı da önermektedir. Kabak çekirdeği yağı da içilir. Bu yağlar prostat için son derece doğal ve sağlıklı çözümlerdir.

Keten tohumu yağına limon sıkılır ve sabah akşam içilir. Sarı kantaron yağı da yine içilebilir. Prostat için yine dağ yoncası kullanılır. Dağ yoncası kurutulur. Toz haline getirilir. Bu dağ yoncası tozu yemeklerde ve çaylarda kullanılır. Prostata iyi gelmektedir.

 
 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

  • resül ertuğrul

    ahmet hocamdan kantoron yağı prostata iyi gelir diye bir tv.kanalında dinlemiştimşimdi ben kantoron yağını aldım bunu kaç gün kullanacağım birde şeker hastasıyım diyomikron ve diyoflomin kullanıyorum ikisini birlikte kullanırsam zararı olurmu bilgilendirirseniz memnun olurum .çok teşekkürler kolay gelsin.

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required