ibrahim saracoglu sogan suyu faydalarıİbrahim Saraçoğlu soğan kürü kadın hastalıkları konusunda pek çok kadın için şifa kaynağı olmuştur. Kadınlar polikistik over hastalığı için İbrahim Saraçoğlu soğan kürü tedavisi uygulamış ve soğan suyunun polikistik overi tedavi ettiğini tecrübe etmiştir. Polikistik over hastası kadınların yanı sıra, çikolata kisti hastaları, akıntı sorunu olan kadınlar ve menopoz dönemine yeni girmiş kadın hastalar da İbrahim Saraçoğlu soğan kürü sayesinde bu sorunları atlatmıştır.


İbrahim Saraçoğlu soğan kürü tarifinin yapılışı tam olarak uygulanmalıdır. Aksatmak, bir gün yapıp bir gün unutmak tam sonuç almayı engeller. Böylece tedavi süreci aksayabilir. İbrahim Saraçoğlu soğan kürünün aynen anlattığı şekilde sonuç vereceğini ifade etmiştir. Lütfen kürü adım adım olması gerektiği şekilde uygulayınız.

İbrahim Saraçoğlu soğan kürü için yemeklik kalın ve turuncu kabuklu soğan kullanılmalıdır. Beyaz ya da kırmızı soğan İbrahim Saraçoğlu soğan kürü için uygun soğan çeşitleri değildir. Soğan seçimi kür için oldukça önemlidir. Lütfen yemeklik kalın ve yoğun kabuklu soğan kullanınız. Diğer çeşitleri maalesef aynı etken maddelere sahip değildir.

İbrahim Saraçoğlu soğan kürü hazırlanışı

Kaynamış suyun içine 1 adet orta boy soğanı 4 parça halinde atınız. 5 dakika kaynatınız. Sabah ve akşam 1 su bardağı içiniz. İbrahim Saraçoğlu soğan kürü içine şeker, bal vb. eklemenizi önermez. Bu kür 15 gün aralıksız uygulanmalıdır. 15 gün sonunda İbrahim Saraçoğlu soğan kürüne son verilmelidir.

ilk ay 15 gün uygulanan soğan suyu kürü, diğer aylar 10’ar gün olmak üzere toplamda 4 ay boyunca yapılır ve dört ay sonunda kür sonlandırılır.

 
 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required