kadinsitesidir-603_640x426Kadın ya da erkek farketmeksizin ilişkide aldatmak ve aldatılmak sık sık rastlanan bir durum maalesef. İhanete uğrayan taraf, ilk şoku atlattıktan sonra hatayı hemen kendinde arıyor. Bir eksiğim, bir kusurum var mıydı da beni aldattı diye düşünüyor. Oysa aldatmak bir hastalık ve aldatan kişiler de hasta. İhanetin aldatılanla ilgisi yok. Konu tamamen aldatanın beyin ve ruh sağlığıyla ilgili. Kendinizi suçlamanız anlamsız. Aldatılanlar, ne kusurlu ne de hatalı. Önce bunu kabul edelim.

Aldatıldığımı nasıl anlarım, beni aldattığından şüpheleniyorum, beni aldattığını anlamak için nelere dikkat etmeliyim, aldatan insanlar nasıl davranır? İhanetin işaretleri.

Sizinle beraberken telefonu neden sessizde? Telefonu çaldığında açmıyorsa ya da duymazdan geliyorsa, meşgule atıyorsa, o an konuşmaması gereken biri arıyor diyebiliriz. Mesaj geldiğinde de özellikle bakmaz. Sosyal medyada aşırı aktiftir. Bu da bir arayışa işaret ediyor olabilir. Size mesaj atarak uyuyacağını söyleyip, uyumadıysa, hala uyanıksa yine şüphelerinizde haklı olabilirsiniz.

İhanet konusunda kadınların hisleri erkeklerden kuvvetlidir. Bir kadın ciddi bir şekilde aldatılıyorsa bunu hisseder. Açıklayamaz ama hisseder. Hislerinizi takip edin. Şüpheleriniz baskılayamayacağınız kadar çoksa bunu eşinizle paylaşın. Ondan sizi ikna etmesini isteyin.

Aldatılan insan ne yapmalı?

Bu noktada size ayrılın ya da ayrılmayın diyemem. Ayrılmak ve ayrılmamak sizin tercihiniz. Aldatmak kolay bir davranış değil. Uzmanlar bir kez aldatanın hep aldatacağını söylüyor. Uzmanlara kulak vermek faydalı. Aldatma duygusuna sahip bir insan, bir kez aldattıysa bir daha aldatmayacağını kimse garanti edemez.

İlginizi Çekebilir:  Evlendikten Sonra Değişmiyorlar

 
 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required


 
 
 
Önerilen Makaleler: Bakımlı Kadın Nasıl Olur? - Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım? - Boy Uzatma Kürü - Margarinli Poğaça Tarifi - İğne Oyası Öğrenme Teknikleri - Yüzdeki Çiller Nasıl Gider? - Soğan Kürü İle Zayıflama - Papatya Yağı - Pirinç Suyu Maskesi - Chopard Wish Parfüm - Kuran-ı Kerim'de Geçen Kız İsimleri ve Anlamları - Dukan Diyeti Yorumlar - Ay Burcu - Türk Kahvesi Zayıflatır Mı? - Saç Neden Uzamaz? - Pirinç Suyu - Domates Maskesi - Fıstık Ezmesi Nasıl Yapılır? - Egzama Kesin Çözüm - Tarçın Saç Rengi - Yüze Limon Sürmek - Simit Yapımı - Pırasa Çorbası Nasıl Yapılır? - Dukan Diyeti Atak Evresi - Adet Söktürücü Soğan Suyu - Boyun Fıtığı Nedir? -