erkekkadin (8)Bana aşık mı, beni sevdiğini nasıl anlayacağım diye şüpheleriniz mi var? Birinin gerçekten aşık olduğunu nasıl anlarsınız, gerçek aşkı tanıma ve anlama yolları. Aşık erkekler, aşık kadınlar nasıl konuşur, hareket eder, üzülür ve davranır bilmek ister misiniz? Peki siz ona gerçekten aşık mısınız? Kendi duygularınızdan da emin olmayabilirsiniz. Duygularınızı anlamak için, aşık olup olmadığınızı anlamak için gerçek aşkın belirtilerine göz atın.

Aşık insanların ortak davranışları vardır. Bütün aşıklar aynı davranır. Aşk duygusu, beyin mekanizmasını komple değiştirir. Kişi; aşık olduğu kişiye objektif olamaz. Diğer herkesten farklı bir yere koyar ve bu noktada aşk kişinin düşünme şeklini değiştirir. Kişiler aşık olduklarında sağlıklı düşünemez. Bu nedenle aşkın gözü kördür denir. Aşık kişiler mantıklı hareket edemez. İşte aşkın ilk ve en gerçek belirtisi budur. Aşık insanlar, aşık oldukları kişiyi mükemmel görür. Kusurları ve hatarı yok sayar.

Aşık olur olmaz, aşık insanlar çok değişik duygu taşkınlıkları yaşar. Kimi zaman çok mutlu, kimi zaman ağlama nöbetleri…

Ondan haber almadan duramasınız.
Onu görmek istersiniz.
Onunla konuşmak istersiniz.
Ona karşı aşırı fedakar olursunuz.
Onun her istediğini yaparsınız.
Ona karşı çok heyecanlı olursunuz.
Sık sık ağlarsınız.
Sadece onun yanında mutlu olursunuz.
Onunla ortak bir gelecek istersiniz.
İştahınız kapanır.
Ona karşı zaaflarınız vardır.
Kim ne derse desin fikriniz değişmez.
Aşık olduğunuz kişi sizin için en özel insandır.
Onsuz her zaman mutsuz olursunuz.
Ailenizi ve dostlarınızı ihmal edersiniz.
Çok sinirli, sabırsız, huysuz ve asık suratlı olursunuz.
O sizinle görüşmediğinde sizin için dünya durur.
Aşk gözünüzü kör eder.

Şunu bilmek istersiniz ki; aşk geçici bir körlüktür. Bunu bilerek hareket etmenizi öneriyoruz. Aşkın bilimsel ömrü 28 ay ile 36 ay arasındadır. Aşk bittiğinde elinizde pişmanlıklar kalmaması için buna özen göstermelisiniz.

İlginizi Çekebilir:  Evlendikten Sonra Değişmiyorlar

Aşık erkekler de kadınlar da aynı davranışları sergiler. Aşk herkesin beynini aynı şekilde etkilemektedir. Erkek ya da bayan fark etmeksizin aşık kişiler ortak acıları yaşar.


 
 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required


 
 
 
Önerilen Makaleler: Bakımlı Kadın Nasıl Olur? - Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım? - Boy Uzatma Kürü - Margarinli Poğaça Tarifi - İğne Oyası Öğrenme Teknikleri - Yüzdeki Çiller Nasıl Gider? - Soğan Kürü İle Zayıflama - Papatya Yağı - Pirinç Suyu Maskesi - Chopard Wish Parfüm - Kuran-ı Kerim'de Geçen Kız İsimleri ve Anlamları - Dukan Diyeti Yorumlar - Ay Burcu - Türk Kahvesi Zayıflatır Mı? - Saç Neden Uzamaz? - Pirinç Suyu - Domates Maskesi - Fıstık Ezmesi Nasıl Yapılır? - Egzama Kesin Çözüm - Tarçın Saç Rengi - Yüze Limon Sürmek - Simit Yapımı - Pırasa Çorbası Nasıl Yapılır? - Dukan Diyeti Atak Evresi - Adet Söktürücü Soğan Suyu - Boyun Fıtığı Nedir? -