askHoşlandığınız kişiyi sadece bakışlarınızla etkileyebilirsiniz. Beğendiğiniz kişiyle flört ederken, bakışlarınıza ve hareketlerinize olması gereken dikkati gösterirseniz onu kısa sürede etkileyebilirsiniz. Hoşlandığınız kişinin dikkatini çekmek için kırk takla atmanıza gerek yok. Göz kontağı kurarak ona güven verin. Onunla ilgilendiğinizi belli edin ve gerisi gelsin…
Gözlerine Bak

Kim derdi sadece gözlerine bakarak onun saygısını kazanacaksınız. Ama öyle. Sadece kuracağınız birkaç göz kontağıyla onun saygısını ve güvenini kazanabilirsiniz. Bakışlar zeka ve samimiyetin de işareti olabiliyor. Hoşlandığınız erkekle arada bir uzun uzun bakışabilirsiniz. Ama sonunda ona bakmayı tamamen keserseniz size duyduğu güveni kaybedebilirsiniz. Bu noktada bakışlarınızın süresi önemli. Ona arada bir uzunca bir süre bakın ve bir süre onunla ilgilenmeyin. Böylece ilgisi size yönelecek ve sizi merak edecek. Erkekler, bakışlara kolayca kanabiliyor.

Onu Dinle

Onunla sohbet edin. Ama siz mümkün olduğu kadar gizemli olun. Sürekli soru sorduğunuz ve onun cevap verdiği anketvari sohbetler negatif etki yaratır.


Kapanışı Güzel Yap

Hoşçakal deme şekliniz merhabadan çok daha önemlidir. Örneğin “Hoşçakal, iyi geceler” demek yerine “Seninle tanışmak çok hoştu/ Tanıştığımıza çok sevindim” diyebilirsiniz. Bu sayede sizi canayakın biri olarak hatırlayacaktır. Unutmayın! Yapılan araştırmalar kişilerin geçmişe dair olayların bitişini başlangıcından daha iyi hatırladığını gösteriyor.

İlginizi Çekebilir:  Gerçek Tektir, Yalan Çoktur

 
 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required


 
 
 
Önerilen Makaleler: Bakımlı Kadın Nasıl Olur? - Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım? - Boy Uzatma Kürü - Margarinli Poğaça Tarifi - İğne Oyası Öğrenme Teknikleri - Yüzdeki Çiller Nasıl Gider? - Soğan Kürü İle Zayıflama - Papatya Yağı - Pirinç Suyu Maskesi - Chopard Wish Parfüm - Kuran-ı Kerim'de Geçen Kız İsimleri ve Anlamları - Dukan Diyeti Yorumlar - Ay Burcu - Türk Kahvesi Zayıflatır Mı? - Saç Neden Uzamaz? - Pirinç Suyu - Domates Maskesi - Fıstık Ezmesi Nasıl Yapılır? - Egzama Kesin Çözüm - Tarçın Saç Rengi - Yüze Limon Sürmek - Simit Yapımı - Pırasa Çorbası Nasıl Yapılır? - Dukan Diyeti Atak Evresi - Adet Söktürücü Soğan Suyu - Boyun Fıtığı Nedir? -