çeciki kadınların özellikleriEvrensel cazibe kanunları diye bir şey var. Her kadın özünde cazibelidir ancak, bunu keşfetmek ve açığa çıkarmak uğraş ister. Cazibenin, doğuştan gelen fiziksel özellikler ve güzellikle ilgisi yok. Siz de fiziksel olarak mükemmel bir yaradılışta olmayabilirsiniz, hani şu erkeklerin hayran olduğu göğüs ve bel ölçülerine de sahip olmayabilirsiniz ama kendinizi geliştirerek son derece cazibeli bir kadın olabilirsiniz.

Kendine has bir cazibesi var, tabirini hiç kullandınız mı?

Hayatımıza giren insanların, zaman zaman çok farklı bir çekim alanına sahip olduğunu fark ederiz. Ne çok güzel, ne de çok başarılıdırlar ancak kendilerine özgü, tuhaf bir cazibeleri vardır. Karşı koyulması imkansız olan bu insanlara hayır demek de mümkün değildir. Cazibe, kişiye pozitif bir enerji verir. Özgüven, çekicilik, değerlilik ve karşı koyulamama…

Bir kadın olarak, erkekler tarafından tercih edilmeniz için çok güzel ya da çok başarılı bir kadın olmanıza gerek yok. Cazibenizi keşfedin ve kadınsı taraflarınızı ön plana çıkarın. Cinsel cazibe ve çekiciliğin mükemmel vücut hatlarıyla değil, hal ve hareketlerle ilgili olduğunun farkına varın.

Cazibe, pozitif etki ve kişisel çekim alanıdır. Güzel şeyler düşünen, hayata pozitif bakan, her zaman bardağın dolu tarafını gören, güler yüzlü, kendine güvenen, kendini geliştiren ve kadınsı yanlarını açığa çıkaran kadınlar cazibeli kadınlardır. Baştan çıkarıcılığınıza güvendiğinizde, baştan çıkarırsınız. Kendi cazibenizi keşfettiğinizde, diğerleri tarafından da fark edilirsiniz.

Cazibeli ve çekici bir kadın olmanın ilk şartı kendinize duyduğunuz güvendir. Siz, kendinize inanmazsanız, diğerlerinin size inanmasını bekleyemezsiniz. Etkileyici, cazibeli, çekici bir kadın mısınız? Bakışlarınız ve hareketlerinizle olduğu kadar sözlerinizle de bunu yansıtıyor musunuz? Çekici Kadın, sakin, nazik, düşünceli ve tatlı bir ses tonu kullanarak konuşmalıdır. Sürekli yakınan, yüksek sesle konuşan, konuşmalarında argo ve küfüre yer veren, her zaman olumsuz konulardan bahseden ve çok az gülümseyen kadınlar nasıl çekici olabilir?

İlginizi Çekebilir:  Aşık İnsanı Tanıma Rehberi

Hafif bir tebessüm bütün kapalı kapıları açabilir. Gülümsemekten vazgeçmeyin. Pozitif fiziksel enerji alanınızın etkili bir şekilde büyümesi ve yayılması için gülümsemek ilk anahtardır. Gülümsediğimizde, farkında olmasak bile vücudumuz endorfin hormonunu salgılar. Gülümsemek bulaşıcı bir harekettir. Siz gülümserseniz, hedefinizde olan insanlar da gülümseyecektir.

Göze batan bir kadın mısınız yoksa göze çarpan bir kadın mı?

Merak ve gizem her zaman işe yarar. Hayatınız nasıl olursa olsun, her zaman kendinize sakladığınız taraflarınız olmalı. Diğerlerinin sizi merak etmesi için gizemli yanlarınızı koruyun. Söz konusu ortamlar arkadaş toplantıları ya da iş ortamınız olabilir. Fazla konuşmayın. Her konuda fikir beyan etmeyin. Çok sessiz de kalmayın. Kısaca, kendinizi belli etmek adına, bir şeyleri ispat çabasına girmeyin. Siz, kendinizi tanıtmak için yorulmayın. Bırakın onlar sizi tanımaya çalışsın.

Erkekler, birlikte eğlenecekleri kadınlara aşık olur. Cazibeli kadın, aynı zamanda neşeli kadındır. Neşe, mutluluk, rahatlık, huzur…Farkında olmasanız da hareketlerinizle çevrenizdeki erkeklere sürekli “ona vaat ettiklerinizin mesajını” verirsiniz. Karamsar, yakınan, huzursuz ve negatif bir kadınsanız güzelliğiniz hiçbir işe yaramaz. Neşe, mutluluk ve huzuru temsil eder. Çekici kadınların en belirgin özellikleri de budur. Siz mutluysanız, erkeğinizi de mutlu edebilirsiniz. Bu felsefe ile yola devam edin.


 
 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

 • emine

  Merhabalar,
  ben hep calisan, kocasi aksamai Kadar kahveden cikmayan, yerine göre Kaba, hic Sevgi göstermeyen, bencil, kendini düsünen biraz da saygisiz, yemekleri cok secen, hic bir Zaman eline saglik demeyen, ve hic tessekkür etmeyen, arada icki icen,
  Namaz ara sira kilan, Cuma namazindan sonra bile icki icén bir ese sahibim. Áksam eve geldigimde cogu Zaman benden sonra eve gelen, ben isten geldim, yemek yaptim halen neredeysin dedigimde bile
  bana ters cevap veren bir ese daha nasil davranilir bilmiyorum. Tabi kendisi Emekli oldugu icin calismiyor, kahveden baska pek bir hobisi yok. Ise gitmeden önce bile kahvalti hazirlamami istiyen bir insan. Ben ise 8 Saat calisiyor, her türlü sevgiyi hürmeti gösteriyorum. ona ragmen bazen bende cileden cikip bagiriyorum. Daha neler yapmaliyim.
  süslü degilim ama bakimliyim. Her isin aldindan da kendim kalkiyorum.
  Böyle insanlara hocalar halen daha erkeklere hürmet
  edin diye bagirinca bende cileden cikiyorum. Daha nasil hürmet Edip, kendimizi saydiralim.
  Tessekkürler. Lütven bana sahsen bir cevap yazin. bunu da internete lütven vermeyein.
  Tesekkür ederim.
  Selamlar.

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required


 
 
 
Önerilen Makaleler: Bakımlı Kadın Nasıl Olur? - Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım? - Boy Uzatma Kürü - Margarinli Poğaça Tarifi - İğne Oyası Öğrenme Teknikleri - Yüzdeki Çiller Nasıl Gider? - Soğan Kürü İle Zayıflama - Papatya Yağı - Pirinç Suyu Maskesi - Chopard Wish Parfüm - Kuran-ı Kerim'de Geçen Kız İsimleri ve Anlamları - Dukan Diyeti Yorumlar - Ay Burcu - Türk Kahvesi Zayıflatır Mı? - Saç Neden Uzamaz? - Pirinç Suyu - Domates Maskesi - Fıstık Ezmesi Nasıl Yapılır? - Egzama Kesin Çözüm - Tarçın Saç Rengi - Yüze Limon Sürmek - Simit Yapımı - Pırasa Çorbası Nasıl Yapılır? - Dukan Diyeti Atak Evresi - Adet Söktürücü Soğan Suyu - Boyun Fıtığı Nedir? -