erkek neden aramazSöz konusu yeni başlayan ilişkiler olunca karar vermek zor aslında. İlk buluşma ya da ikinci buluşma sonrasında, buluştuğunuz erkek sizi aramıyorsa endişelenmeniz gayet doğal. Buluştunuz. Güzel bir buluşma yaşadığınızı düşünüyorsunuz. Hoş vakit geçirdiniz. Her şey son derece normaldi. O da sizden hoşlanmış gibiydi. Buluşma sonrası veda vakti geldiğinde, sizi arayacağını söyledi ve gitti. Bir daha da aramadı. Şimdi ne olacak? Erkekler buluştuktan sonra neden aramaz?

Bir erkekle buluşup, güzel zamanlar geçirince devamının gelmesini beklemeniz gayet normal. Üstelik numaranız onda var ve sizi arayacağını söyledi.Hemen buluşmadan sonraki ilk sabah aramaması normal. Aramayabilir. Belki de yoğun çalışıyor. Belki düşünme aşamasında. Belki, akşam saatlerinde aramayı düşünüyor. Siz de telefon elinizde beklemeyi sürdürüyorsunuz. Erkek olan o. Dolayısıyla araması gereken de o. Ama henüz aramadı. Böyle böyle 7 günü geride bıraktınız.

Aklınızdan türlü türlü sebepler geçiriyor olabilirsiniz. Belki numaranızı kaybetti, belki de telefonunu…Belki, hasta oldu, yatıyor. Belki iş gezisinde ve çok yoğun. Ama 7 gün geçti ve 5 dakikasını ayırıp sizi aramadı. Mesaj da yollamadı. Sosyal medya hesaplarında aktif olmasına rağmen, size ayıracak 5 dakikası yok.

Uzmanlara göre, son buluşma üzerinden 7 gün geçmişse ve bir erkek hala aramıyorsa, artık aramasını beklemeyin.

Bu durum yalnızca telefon görüşmesi için geçerli değil. Genel olarak her türlü irtibatı içine alıyor. Buluştuğunuz erkek 1 hafta içinde sizinle hiçbir şekilde iletişime geçmemişse, hakkınızda iyi şeyler düşündüğünü söyleyemeyiz. İlişkiyi ciddiye almayan, ileriye yönelik herhangi bir fikri olmayan ve buluştuğu kadını beğenmeyen erkekler buluşma sonrasında ortadan kayboluyor.

Erkekler için, buluşmadan sonra iletişime geçmemek bir nevi sözsüz açıklamadır. Sizinle olmak istemediğini bu şekilde anlatır.

İlginizi Çekebilir:  Aşık İnsanlar Nasıl Anlaşılır?

 
 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required


 
 
 
Önerilen Makaleler: Bakımlı Kadın Nasıl Olur? - Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım? - Boy Uzatma Kürü - Margarinli Poğaça Tarifi - İğne Oyası Öğrenme Teknikleri - Yüzdeki Çiller Nasıl Gider? - Soğan Kürü İle Zayıflama - Papatya Yağı - Pirinç Suyu Maskesi - Chopard Wish Parfüm - Kuran-ı Kerim'de Geçen Kız İsimleri ve Anlamları - Dukan Diyeti Yorumlar - Ay Burcu - Türk Kahvesi Zayıflatır Mı? - Saç Neden Uzamaz? - Pirinç Suyu - Domates Maskesi - Fıstık Ezmesi Nasıl Yapılır? - Egzama Kesin Çözüm - Tarçın Saç Rengi - Yüze Limon Sürmek - Simit Yapımı - Pırasa Çorbası Nasıl Yapılır? - Dukan Diyeti Atak Evresi - Adet Söktürücü Soğan Suyu - Boyun Fıtığı Nedir? -