evli erkeklerEvli bir adama aşığım, aşık olduğum erkek evli çıktı, evli olduğunu sonradan öğrendim, sevgilim evli ve ayrılmak istemiyorum, evli erkekler sevdiği kadın için boşanır mı, bir erkeğin evli olduğu nasıl anlaşılır, evli erkeklerin söylediği yalanlar nelerdir? Aşık olduğunuz erkek evliyse ve size karısını sevmediğini, yakında da boşanacağını söylüyorsa aman dikkat! Evli erkeklerle aşk yaşayan ikinci kadınlar, sonu olmayan bu ilişki sonucunda büyük acılar yaşıyor.

Dünyada başka bir erkek kalmamışcasına evli bir erkeğe aşık oldunuz. Ya da önce aşık oldunuz, daha sonra evli olduğunu öğrendiniz. Veya “ha boşandım ha boşanacağım, zaten ayrı yaşıyorum” yalanlarıyla oyalana oyalana bu zamana geldiniz ama baktınız ki boşanmıyor, sorular sormaya başladınız. Benim için karısından boşanacak mı, neden hala karısını terk etmedi, benim için eşinden ve çocuklarından vazgeçer mi?

Karısıyla kardeş gibi olduğunu mu iddia ediyor?

Evli erkeklerin bilindik en popüler yalanı işte bu. Daha dün gece karısıyla sevişen bu erkek, size “yatakları ayıralı yıllar oluyor” dedi. Karısıyla aynı evde yaşadığı halde hiç konuşmadıklarını da iddia etti. Ayrıca, bu evliliği çoktan sonlandırırdı ama sırf çocukları için bu acıya katlandığını anlattı. Siz de inandınız. Gerçekten inandınız mı?

Söylediği her şey yalan!

Yapılan araştırmalarla defalarca desteklenen şeyler; erkekler başka bir kadınla birlikte olmak için var olan düzenlerini bozarak boşanmayı göze alamıyor. Aldatmayı gelip geçici bir heves olarak gören sadakatsiz erkekler, her seferinde eşlerine geri dönüyor ve evliliklerini aynı düzende sürdürmeye devam ediyor. Kadınların aksine, erkekler aşık oldukları için değil yeni yeni heyecanlar aradıkları için ihanete yöneliyor. Boşanma konusunda kadınlar gibi cesur olmayan bu erkekler boşanmamak için her yolu deniyor. Kısaca evliye aşık olmayın, evine gidip unutuyor.

İlginizi Çekebilir:  Evlendikten Sonra Değişmiyorlar

Yakında boşanacağız, her şey çocuklarım için, seni çok seviyorum, diyen ama aynı zamanda evli olduğunu bildiğiniz erkekleri terk etmek için daha ne bekliyorsunuz?


 
 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required


 
 
 
Önerilen Makaleler: Bakımlı Kadın Nasıl Olur? - Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım? - Boy Uzatma Kürü - Margarinli Poğaça Tarifi - İğne Oyası Öğrenme Teknikleri - Yüzdeki Çiller Nasıl Gider? - Soğan Kürü İle Zayıflama - Papatya Yağı - Pirinç Suyu Maskesi - Chopard Wish Parfüm - Kuran-ı Kerim'de Geçen Kız İsimleri ve Anlamları - Dukan Diyeti Yorumlar - Ay Burcu - Türk Kahvesi Zayıflatır Mı? - Saç Neden Uzamaz? - Pirinç Suyu - Domates Maskesi - Fıstık Ezmesi Nasıl Yapılır? - Egzama Kesin Çözüm - Tarçın Saç Rengi - Yüze Limon Sürmek - Simit Yapımı - Pırasa Çorbası Nasıl Yapılır? - Dukan Diyeti Atak Evresi - Adet Söktürücü Soğan Suyu - Boyun Fıtığı Nedir? -