gunes lekeri ve cil nasil gecer04.11.2014 tarihli Zahideyle yetiş hayata isimli televizyon programına konuk olan bitki şifa uzmanı Ahmet Maranki pek çok konuda yararlı bilgi vermeyi sürdürdü. Ahmet Maranki yüzdeki çiller, güneş lekeleri, izler ve benler için faydalı bir bitkisel kür tarifi verdi. Çil sorunu olanlar Ahmet Maranki çil kürü ile şifa bulacak. Reishi mantarının çilleri geçirdiğini belirten Maranki şöyle de bir yüz maskesi formülü verdi.

Ahmet Maranki Atv programında çillerin nasıl geçeceğine dair doğal yollar tavsiye etti. Doğal çil tedavisi olarak adlandırılan bu kürde Maranki tamamen doğal içeriklerden yardım alıyor. Ahmet Maranki, yüzümüzde oluşan güneş lekeleri, izler, siyahlıklar ve çiller için şu tedavi yöntemini tavsiye etti:

1 çay bardağı çiğ Süt içine 1 tane Salatalık doğrayın. Daha sonra bu karışımı 2 saat bekletip, süzün. Salatalıkları tülbentin içerisine koyun.

Tülbentin içerisine koyduğunuz salatalıkları sütün içine sıkın. Yani salatalıkların özünün süte geçmesini sağlayınız. Bu işleme 10-15 Gün boyunca devam edin. Ayrıca sabah akşam gül suyuyla yüzünüzü temizlemeniz de yüzünüzdeki çiller için yok edici etkiler gösterir.

İlginizi Çekebilir:  Bal & Yeşil Çay Yüz Maskesi Tarifi

 
 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required


 
 
 
Önerilen Makaleler: Bakımlı Kadın Nasıl Olur? - Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım? - Boy Uzatma Kürü - Margarinli Poğaça Tarifi - İğne Oyası Öğrenme Teknikleri - Yüzdeki Çiller Nasıl Gider? - Soğan Kürü İle Zayıflama - Papatya Yağı - Pirinç Suyu Maskesi - Chopard Wish Parfüm - Kuran-ı Kerim'de Geçen Kız İsimleri ve Anlamları - Dukan Diyeti Yorumlar - Ay Burcu - Türk Kahvesi Zayıflatır Mı? - Saç Neden Uzamaz? - Pirinç Suyu - Domates Maskesi - Fıstık Ezmesi Nasıl Yapılır? - Egzama Kesin Çözüm - Tarçın Saç Rengi - Yüze Limon Sürmek - Simit Yapımı - Pırasa Çorbası Nasıl Yapılır? - Dukan Diyeti Atak Evresi - Adet Söktürücü Soğan Suyu - Boyun Fıtığı Nedir? -