Her gün dudak balsamı ile dudaklarınızı nemlendirmeye çalışın. Eski yüz kremleri bacaklarındaki cildi nemlendirmek için kullanılabilir. Yatmadan önce topuklara kremle kalın bir tabaka uygulayın. Sabahleyin üzerlerindeki cilt çok yumuşak olur. Sadece gülün ve görünüşünüzü değiştirin. Gülmek güzeldir. Gülen kadın güzeldir. Hep gülün. Asık suratlı bir kadın ne kadar güzel olursa olsun itici durur ve insanları çevresinden uzaklaştırır. Bu hataya düşmemek için stresten arınmış, sıcak kanlı ve sakin bir kadın olmaya özen gösterin.

Renkli maskara ve göz farı daha parlak görünmesi için, uygulamadan önce küçük bir beyaz eyeliner kullanın.

Maskara uygularken kafasını düz tutun. Başınızı öne eğerseniz, maskara tapınağınıza düşecektir.

Maskara alt kirpiklere uygulandığında bu alan daha koyu görünür ve görsel olarak gözlerinizin boyutunu azaltır.

Göz kalemeri ile düz bir çizgi çizmenize yardımcı olması için plastik bir kredi kartı kullanabilirsiniz.

Gözlerinizi daha geniş ve daha açık görünmesi için, kaşlarınıza biraz altın renkli göz farı uygulayın – daha hafif görünmesini sağlayacaktır.

Biraz daha koyu bir gölge küçük bir göz farı uygularsanız göz kalemi bulaşmaz.

Daha yumuşak bir görünüm elde etmek isterseniz siyah yerine kahverengi maskara kullanmayı deneyin.

Üçüncü parmağınızı kullanarak gözlerinizin altındaki bölgeye cilt kremleri uygulayın. Böylece cildiniz üzerindeki baskı minimumda tutulacaktır.

Gözlerinizin boyutunu görsel olarak artırmak için, alttaki kapakların köşesine küçük beyaz bir kalem uygulayın.

Öte yandan koyu renkli bir kalem, gözlerinizin daha dar görünmesine yardımcı olabilir.

Beyaz göz kalem, gözlerinizin daha parlak görünmesine yardımcı olur ve size taze görünen bir görünüm kazandırır.

Gözlerinize makyaj uygularken tapınaklardaki cildinizin lekelenmesini önlemek için bir kart parçası veya benzeri bir boyut veya şekil kullanın.

İlginizi Çekebilir:  Ahmet Maranki kil maskesi tarifi

Kurumuş göz farı geri canlandırmak için, parlatın, bir damla ruh ekleyin, karıştırın ve birlikte basın. Şimdi yeni gibi iyi olacak!

Isıtmak ve topaktan daha düzgün hale getirmek için birkaç dakika için bir bardak ılık suya kapalı bir göz farı yerleştirin.

Kirpiklerinize biraz talk uygularsanız ve daha sonra maskara ile örtüyorsanız, kirpikleriniz daha kalın ve daha uzun görünür.

Göz kalemi ile eşit bir çizgi çizemiyorsanız, gözünüzün çizgisinin ortasından 3-4 küçük darbeyi çekmeyi deneyin.

Gündüz ve akşam giyebileceğiniz evrensel makyaj oluşturmak için, koyu tonları hafif olanlarla karıştırın (örneğin, krem ​​renkli kahverengi).

Renginde kurumuşsa, birkaç jojoba yağı damlacıkları ekleyin.

Bir Q ipucu ve kapatıcı yardımı ile, bulaşmış maskara felaketinden kurtulabilirsiniz.

Hava soğuk olduğu zaman, suya dirençli göz farı kullanmak soğuktan dolayı soğuktan gözlerinizin suya dönüşebilir.

Sağlıklı cilt, sağlıklı beslenme ile başlar. Daha fazla meyve ve sebze yeyin ve tükettiğiniz yağlı ve tatlı şeylerin miktarını azaltmaya çalışın.

Mikrodalga fırında vücut losyonunu 5 saniye kadar ısıtın ve özellikle kışın derinizi sakinleştirmek için daha fazlasını yapın.

İdeal banyo için doğrudan muslukların altına balon banyosu dökün ve ardından suyu açın.

Rujunuzun rengini daha uzun süre muhafaza etmek için önce ruj uygulayın ve daha sonra bir bezle dudaklarınıza toz ekleyin.

Yumuşak ve pürüzsüz dudakları elde etmek için, ölü cildin parçalarının çıkarılmasına yardımcı olmak için ılık suyla ıslatılmış bir bez kullanın. İşlemleri akşamları tekrarlayın.

Günlük makyajınızdan akşam görünümüne geçişinizi kolaylaştırmak için, kullandığınız renge daha koyu ve daha zengin bir ruj gölgesi uygulayın.

Rujunu benzer bir renkte göz farı ile tozlarsan çok daha uzun sürecektir.

Endişeli insanlar ne kadar kızarık olduğunuzu fark edebilirler mi? Ardından solgun bir ruj yerine parlak bir “yoğun” ruj kullanın – ikinci kırmızı yanağınızın kızarıklığını daha da ön plana çıkarır.

İlginizi Çekebilir:  Uzm.Dr. Hayri Gözlükgiller doğal pişik kremi

Kan dolaşımını iyileştirmek için zaman zaman dudaklarınızı masaj yapın.

Dudaklarınıza daha fazla ses vermek için açık renkli bir dudak kalemi kullanın.


 
 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required


 
 
 
Önerilen Makaleler: Bakımlı Kadın Nasıl Olur? - Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım? - Boy Uzatma Kürü - Margarinli Poğaça Tarifi - İğne Oyası Öğrenme Teknikleri - Yüzdeki Çiller Nasıl Gider? - Soğan Kürü İle Zayıflama - Papatya Yağı - Pirinç Suyu Maskesi - Chopard Wish Parfüm - Kuran-ı Kerim'de Geçen Kız İsimleri ve Anlamları - Dukan Diyeti Yorumlar - Ay Burcu - Türk Kahvesi Zayıflatır Mı? - Saç Neden Uzamaz? - Pirinç Suyu - Domates Maskesi - Fıstık Ezmesi Nasıl Yapılır? - Egzama Kesin Çözüm - Tarçın Saç Rengi - Yüze Limon Sürmek - Simit Yapımı - Pırasa Çorbası Nasıl Yapılır? - Dukan Diyeti Atak Evresi - Adet Söktürücü Soğan Suyu - Boyun Fıtığı Nedir? -