kız bebek pişik kremiUzm.Dr. Hayri Gözlükgiller doğal pişik kremi. Doğal ve gönül rahatlığıyla kullanılan bu pişik kremi, emziren anneler için de göğüs ucuz yaralarında gönül rahatlığıyla yumuşatıcı ve iyileştirici olarak kullanılabilir. Elde edilen pişik kremi, bebeğiniz için tamamen doğal olduğu için, asla kimyasal içermez. Bebeğe hiçbir kimyasal bileşen bulaşmaz. Emziren anneler güzellik kremi olarak bile kullanabilir.

Uzm.Dr. Hayri Gözlükgiller doğal pişik kremi yapılışı ve kullanılış biçimi

2 çay kaşığı ayva çekirdeği
2 çay kaşığı kuru üzüm çekirdeği
yarım su bardağı gül suyu

Tüm malzemelerde gül suyunda bekletilir. Çekirdekler macun kıvamını alır. Bu doğal krem hem pişik kremidir hem de meme ucunu onarır. Annelerin meme ucu yara sorunu için de bu doğal krem rahatlıkla kullanılabilir. Anneden bebeğe asla kötü bir kimyasal geçmeyecektir.

İlginizi Çekebilir:  Kil çeşitleri ve kil maskelerinin faydaları

 
 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required


 
 
 
Önerilen Makaleler: Bakımlı Kadın Nasıl Olur? - Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım? - Boy Uzatma Kürü - Margarinli Poğaça Tarifi - İğne Oyası Öğrenme Teknikleri - Yüzdeki Çiller Nasıl Gider? - Soğan Kürü İle Zayıflama - Papatya Yağı - Pirinç Suyu Maskesi - Chopard Wish Parfüm - Kuran-ı Kerim'de Geçen Kız İsimleri ve Anlamları - Dukan Diyeti Yorumlar - Ay Burcu - Türk Kahvesi Zayıflatır Mı? - Saç Neden Uzamaz? - Pirinç Suyu - Domates Maskesi - Fıstık Ezmesi Nasıl Yapılır? - Egzama Kesin Çözüm - Tarçın Saç Rengi - Yüze Limon Sürmek - Simit Yapımı - Pırasa Çorbası Nasıl Yapılır? - Dukan Diyeti Atak Evresi - Adet Söktürücü Soğan Suyu - Boyun Fıtığı Nedir? -