dr fevzi beyDr.Fevzi Özgönül katıldığı televizyon programlarında karboksipunkturla zayıflama yöntemini anlatıyor. Peki daha önce karboksipunkturla zayıflayan var mı, karboksipunkturla zayıflama seans ücretleri nelerdir, kaç seansta zayıflatır, karboksipunktur kaç liraya mal olur ve daha önce yaptıranlar var mı?

Öncelikle şunu belirtelim ki tecrübeler her zaman değerlidir. Daha önce karboksipunktur uygulaması yaptıranlar, karboksipunktur ile zayıflayanlar, faydasını görenler ya da hiçbir fayda görmeyenler bu konu başlığı altında her türlü tecrübe ve görüşlerini anlatabilir. Böylece karboksipunktur yaptırmak isteyenler için de açıklayıcı bir konu olur. Kaldı ki şimdi pek çok zayıflamak isteyen okuyucumuz karboksipunktur fiyatlarını öğrenmek için burada. Seans fiyatları ne kadardır, bunu da karboksipunktur yaptırmış olan okuyucularımız yazarsa çok memnun oluruz.

Şimdi gelelim karboksipunktur uygulamasının detaylarına. Dr. Fevzi Özgönül karboksipunkturun nasıl zayıflattığına dair şu açıklamayı yaptı.

Bu da Fevzi Özgönül salatalıklı soğuk zayıflama çayı tarifi

İlginizi Çekebilir:  Elma sirkesi zayıflatır mı, elma sirkesinin faydaları

 
 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

  • Gula

    Teşekurler,Dr.Fevzi Ôzgönul .???Sofiaya geliyörmu ve hangi hotele !!Bilgi verirseniz gelmek isdiyörum Teşekurler

    • Gula

      Doktorum, zayıflamak icin sizin hakkınızda cok guzel sözler aldım ve okudum ( İnternette ) . Benim cok zayıflama ihdiacim var bir turlu beceremiyörum cok diyetler yapdım ama malesef , Lutven Sofiaya geliyörsanız hemen randevu almak isdiyörum !! Teşekurler

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required


 
 
 
Önerilen Makaleler: Bakımlı Kadın Nasıl Olur? - Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım? - Boy Uzatma Kürü - Margarinli Poğaça Tarifi - İğne Oyası Öğrenme Teknikleri - Yüzdeki Çiller Nasıl Gider? - Soğan Kürü İle Zayıflama - Papatya Yağı - Pirinç Suyu Maskesi - Chopard Wish Parfüm - Kuran-ı Kerim'de Geçen Kız İsimleri ve Anlamları - Dukan Diyeti Yorumlar - Ay Burcu - Türk Kahvesi Zayıflatır Mı? - Saç Neden Uzamaz? - Pirinç Suyu - Domates Maskesi - Fıstık Ezmesi Nasıl Yapılır? - Egzama Kesin Çözüm - Tarçın Saç Rengi - Yüze Limon Sürmek - Simit Yapımı - Pırasa Çorbası Nasıl Yapılır? - Dukan Diyeti Atak Evresi - Adet Söktürücü Soğan Suyu - Boyun Fıtığı Nedir? -