tatlıDr. Fevzi Özgönül karboksipunktur tedavisi ile kolayca zayıflatıyor. Dr. Fevzi Özgönül karboksipunktur youyla kilo vermeyi Zahide ile yetiş hayata isimli programda anlattı. Nedir bu karbonsipunktur. Nasıl uygulanır ve kilo vermeye katkıları nelerdir? Dr. fevzi Özgönül detayları şöyle anlatıyor..

Dr. Fevzi Özgönül tekniği ile 24 saatte tatlı şeker krizlerinden kurtulmanın yolları. Şeker krizlerini nasıl aşabiliriz? Canımız neden her zaman şeker ister, şekere saldırır ve yemezsek duramayız. Geceleri özellikle buzdolabını tavaf ederiz. Balı tatlılar, sütlü tatlılar, çikolata, abur cubur adına ne varsa yemek için çıldırıyoruz. Bu sorunu nasıl aşabiliriz? tam tamına 24 saatte tatlı aşkınızı bitireceğiz. Nasıl mı?

Akşamları tatlı ve şekerli gıdalar yemeden duramıyorum, diyenlerden misiniz?

Doktor Fevzi Özgönül tekniği ile zayıflamak bu kadar kolay.

Daha sağlıklı yiyerek zayıflayacağız. Aç kalmayacağız. Her zaman doyacağız ve hiç öğün atlamayacağız. Sabah ve öğlen yemeklerini asla atlamayacağız. Fevzi Özgönül tekniği şu şekilde:

Gündüz sağlıklı beslenin ve her zaman doyun. Aç kalmayın.
Bol bol su için.
Mutlaka kahvaltınızı yapın.
Öğlen yemeğini doya doya yiyin.
Canınız tatlı çektiğinde vicdanınıza kulak verin ve 1 elma yiyin.

İşte burada Karboksipunktur devreye giriyor. Fakat sakın karboksipunktur’u, karboksiterapi ile karıştırmayın . Her ikisi çok ayrı tedavilerdir.

Karboksipunktur, oksijen ve karbondioksit gaz karışımının akapunktur gibi kulaklar çene altı ve el bileklerden çok az miktarda belirli noktalara, belirli sıra ile yapılması ve vücudun bozulan dengesinin düzeltmesini sağlayabilen bir uygulamadır.

Karboksiterapi, saf karbondioksit gazının 1000-2000 cc yani çok miktarda yağlı olan bölgelere enjekte edilmesi ile yapılan bir uygulamadır.

Bu iki tedavi çok ayrı uygulamadır ve ayrı sonuçlara sahiptir, karıştırılmaması gerekir.

İlginizi Çekebilir:  Karadeniz Yemekleri ve Akdeniz Yemekleri

 
 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required


 
 
 
Önerilen Makaleler: Bakımlı Kadın Nasıl Olur? - Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım? - Boy Uzatma Kürü - Margarinli Poğaça Tarifi - İğne Oyası Öğrenme Teknikleri - Yüzdeki Çiller Nasıl Gider? - Soğan Kürü İle Zayıflama - Papatya Yağı - Pirinç Suyu Maskesi - Chopard Wish Parfüm - Kuran-ı Kerim'de Geçen Kız İsimleri ve Anlamları - Dukan Diyeti Yorumlar - Ay Burcu - Türk Kahvesi Zayıflatır Mı? - Saç Neden Uzamaz? - Pirinç Suyu - Domates Maskesi - Fıstık Ezmesi Nasıl Yapılır? - Egzama Kesin Çözüm - Tarçın Saç Rengi - Yüze Limon Sürmek - Simit Yapımı - Pırasa Çorbası Nasıl Yapılır? - Dukan Diyeti Atak Evresi - Adet Söktürücü Soğan Suyu - Boyun Fıtığı Nedir? -