maydanoz suyu kilo verdirir mi kadinsitesidir.comMaydanoz suyunu içmenin zayıflattığı iddia edilir. Senelerdir sürekli maydanozun zayıflattığını duyarız ama inanılır gelmediği için, denemeyi düşünmeyiz. Bir çok kadın, zayıflamak ve güzelleşmek için maydanoz suyu içiyor. Biliyor musunuz? Maydanoz, benim de tecrübe ettiğim kadarıyla zayıflamaya yardım ediyor. Maydanoz suyunu nasıl içtiğimi size anlatmak isterim.

Maydanoz sevmeyenler bu kürden hoşlanmayacak.

Maydanoz suyunu içmenin birkaç yolu var. Maydanozu saplarıyla birlikte kaynar suyun içinde haşlamak ve süzüp elde edilen bulanık renkli maydanoz suyunu içmek birinci zayıflama yöntemidir. Maydanozun sapları da faydalı olduğu için maydanozu sapları ile birlikte kaynatmaya dikkat edin.

Bir diğer maydanoz ile zayıflama yöntemi ise, maydanozu robottan geçirip püre haline getirmek. Bir demet maydanoz sapları ile robota atılır. Çekilir ve bu çiğ maydanoz püresi içerisine 1 tam limon sıkılarak gün içinde parça parça içilir. Böylece maydanozun zayıflatıcı pek çok etkisi devreye girer.

İlginizi Çekebilir:  Son Bahar Diyetiyle Ayda 4 Kilo Verin

 

Etiket:

 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required


 
 
 
Önerilen Makaleler: Bakımlı Kadın Nasıl Olur? - Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım? - Boy Uzatma Kürü - Margarinli Poğaça Tarifi - İğne Oyası Öğrenme Teknikleri - Yüzdeki Çiller Nasıl Gider? - Soğan Kürü İle Zayıflama - Papatya Yağı - Pirinç Suyu Maskesi - Chopard Wish Parfüm - Kuran-ı Kerim'de Geçen Kız İsimleri ve Anlamları - Dukan Diyeti Yorumlar - Ay Burcu - Türk Kahvesi Zayıflatır Mı? - Saç Neden Uzamaz? - Pirinç Suyu - Domates Maskesi - Fıstık Ezmesi Nasıl Yapılır? - Egzama Kesin Çözüm - Tarçın Saç Rengi - Yüze Limon Sürmek - Simit Yapımı - Pırasa Çorbası Nasıl Yapılır? - Dukan Diyeti Atak Evresi - Adet Söktürücü Soğan Suyu - Boyun Fıtığı Nedir? -