avcı erkeklerEvet, yerleşik düzene geçeli bin yıllar oldu. Biz kadınlar bu yeni hayata çoktan adapte olduk. Ama erkekler için aynı şey söz konusu değil. Geçmişte yabani hayvan avlayan erkekler günümüzde bu meziyetlerini, çevrelerine kadın toplamak ve onları avlamak için kullanıyor. Eskiden sadece avcılık yapan erkekler kadınların toplayıcılık özelliklerine de göz koydu. Nasıl mı? Şimdi gelin, hayatımızdaki erkeğin avcı olup olmadığını anlayalım.

Avcı erkeklerin, kadınları tuzağa düşürmek için kullandığı taktikler

Aşık olmadan sevişemeyenlerdenim ERKEĞİ

Cinsellik benim için her zaman ikinci plandadır. Benim için senin bir bakışın dünyalara bedel. Biz bedenlerimizi değil, kalplerimizi paylaşacağız. Sana sarılıp uyumak istiyorum. Ve sabaha kadar o güzel yüzünü seyretmek…Bu taktik, erkeğin aklının sadece sevişmede olduğunu gösteriyor. Ne kadar tam tersini sayıklasa da maalesef yemiyoruz.

Sana kıyamam, istemiyorsan birlikte olmayalım ERKEĞİ

Kabul edelim, zekiyiz falan ama bir o kadar da duygusalız. Ben yutmam, beni kandıramaz demeyin. Kıyamayan ve avına son derece sevecen yaklaşan bu erkek, genellikle ağına düşürüyor. İstemiyorsan ayrılalım, seni incitmek beni yıkar, diyen bu erkeğe inanmayın. O sizi çoktan çözdü. Ve maalesef başarı oranı çok yüksek. Lütfen yemeyin.

Dışarıda maço, ev içinde sen bilirsin ERKEĞİ

Bu erkek, avına bütün erkeksi meziyetlerini kullanarak yaklaşır. Bir kadının aradığı güçlü kollar, geniş omuzlar, cesur bir yürek…Ne istersen olmuş bil, fikrini beyninize sokan bu erkek özgüveni en düşük erkektir aynı zamanda. Dışarıda tesbih, içeride toz beziyle gezen bu gizli feminen erkekten uzak durun. İlk etapta avlasa da avını yeme konusunda hiç de başarılı bir erkek değildir.

Elime el değmedi, hiç aşık olmadım ERKEĞİ

Safa mı yatıyor yoksa gerçekten salak mı? İlk bakışta anlamamanız doğal. Gerçek aşkı hiç yaşamadığını iddia eden bu erkek, kadınları çok iyi tanır. Biz kadınlar, kötü adamları iyi adama çevirme konusunda meraklı olmasaydık belki de bu erkek tipi hiç doğmayacaktı. Tecrübesiz, kolay lokma gibi duran bu erkek avını tek lokmada yutar. Aman dikkat!

İlginizi Çekebilir:  Bu erkeklerin zoru ne kuzum?

Benim malım meydanda ERKEĞİ

Mal derken aklınıza kötü bir şey gelmesin. Arabasının anahtarı, şişkin cüzdanı, sigarası, zipposu, son model telefonu ve benzer eşyalarından bahsediyoruz. Avını parayla tuzağa düşüreceğinden emin olan bu erkek, masaya oturmadan tüm servetini ortaya döker. O anda aklınıza gelmesi gereken şu; madem araban vardı bu eşyalarını arabanda neden bırakmadın? Avını parayla satın alacağını zanneden bu erkek genellikle başarılı oluyor. Burada sorun kadınlarda olmalı.

Çok aşığım var diyorlar ERKEĞİ

Kadınlar tarafından boğulduğunu söyleyen bu erkek avının kafasında rekabet duygusunu yaratır. Elini çabuk tut, gözde bekarım mesajını sık sık verir ve aklınıza sürekli çabuk olmazsanız kaçıracağınız düşüncesini işler. Çoğu zaman başarılı olan bu erkek, egosunu bu şekilde tatmin etmiş olur. Ve sonunda görürsünüz ki, bu model tam bir balon. Dikkat edin elinizde patlamasın!


 
 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required


 
 
 
Önerilen Makaleler: Bakımlı Kadın Nasıl Olur? - Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım? - Boy Uzatma Kürü - Margarinli Poğaça Tarifi - İğne Oyası Öğrenme Teknikleri - Yüzdeki Çiller Nasıl Gider? - Soğan Kürü İle Zayıflama - Papatya Yağı - Pirinç Suyu Maskesi - Chopard Wish Parfüm - Kuran-ı Kerim'de Geçen Kız İsimleri ve Anlamları - Dukan Diyeti Yorumlar - Ay Burcu - Türk Kahvesi Zayıflatır Mı? - Saç Neden Uzamaz? - Pirinç Suyu - Domates Maskesi - Fıstık Ezmesi Nasıl Yapılır? - Egzama Kesin Çözüm - Tarçın Saç Rengi - Yüze Limon Sürmek - Simit Yapımı - Pırasa Çorbası Nasıl Yapılır? - Dukan Diyeti Atak Evresi - Adet Söktürücü Soğan Suyu - Boyun Fıtığı Nedir? -