bay doğruHayatınızdaki erkek doğru erkek mi? Bazı erkekler yalnızca zaman geçirmek ister, bazıları sadece bedeninizi kullanır bazıları da paranızı…Sizi gerçek anlamda seven, sizinle aynı evi paylaşmak isteyen ve sizi gerçekten hayatına katan bir erkek bulduysanız şanslısınız. Bu konuda şüpheleriniz varsa “bay doğru”yu tanımak için her zaman işinize yarayacak bu ipuçlarına dikkat edin. Doğru erkek mi, yoksa yalanlarla mı dolu?

Sizi, her halinizle beğenir

Erkeklerin güzelliğe ve zerafete olan düşkünlüğünü yadsıyamayız. Her erkek, birlikte olduğu kadının gözüne hoş gelmesini ister. Ama her zaman bakımlı, hoş ve makyajlı olamayız elbet de. Hayatınızdaki erkek, sizi her halinizde beğeniyorsa doğru erkek olma ihtimali bir hayli yüksektir. Bu tek başına bir işaret değildir ama önemli bir etkendir.

Size değer verir

Doğru erkek, beraber olduğu kadını her koşulda destekler. Ona değer verir. Gerek maddi, gerekse manevi konularda her zaman desteğini hissettirir. Hayatınızda yaşadığınız her başarısızlığı, sorunu ve kötü zamanlarınızı sizinle paylaşıyorsa, elinizden bir şey gelmese de en azından dertlerinize ortak oluyorsa doğru erkek diyebiliriz.

Sizi korur

Erkekler,kendileri için önemli olmayan kadınları korumaya hevesli değildir. Değer vermedikleri kadınlar için ellerini taşın altına koymazlar. Buluşma sonrası sizi evinize kadar bırakıyor mu, evinize bırakmasa bile aracınıza kadar eşlik ediyor mu, eve ulaşıp ulaşmadığınızı kontrol ediyor mu? Güvenliğiniz onun için önemliyse, bu erkek sizin için doğru erkek diyebiliriz.

Hediyeler, sürprizler, alışveriş

İlişkinin ilk zamanlarından söz etmiyoruz. Zaman geçtikçe çiftlerin ilk günkü ilgisi kaybolur ve her şey normalleşmeye başlar. Beraber olduğunuz erkek, size hediye almaktan zevk alıyorsa, sizin mutlu olduğunuzu görmek hoşuna gidiyordur. Erkekler alışverişten hoşlanmaz. Buna rağmen sizin için sevmediği şeylere katlanıyorsa gülümseyebilirsiniz. Bay doğru, sevdiği kadını mutlu etmek için her şeyi yapar.

İlginizi Çekebilir:  En Romantik Burç Hangisi?

 
 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required


 
 
 
Önerilen Makaleler: Bakımlı Kadın Nasıl Olur? - Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım? - Boy Uzatma Kürü - Margarinli Poğaça Tarifi - İğne Oyası Öğrenme Teknikleri - Yüzdeki Çiller Nasıl Gider? - Soğan Kürü İle Zayıflama - Papatya Yağı - Pirinç Suyu Maskesi - Chopard Wish Parfüm - Kuran-ı Kerim'de Geçen Kız İsimleri ve Anlamları - Dukan Diyeti Yorumlar - Ay Burcu - Türk Kahvesi Zayıflatır Mı? - Saç Neden Uzamaz? - Pirinç Suyu - Domates Maskesi - Fıstık Ezmesi Nasıl Yapılır? - Egzama Kesin Çözüm - Tarçın Saç Rengi - Yüze Limon Sürmek - Simit Yapımı - Pırasa Çorbası Nasıl Yapılır? - Dukan Diyeti Atak Evresi - Adet Söktürücü Soğan Suyu - Boyun Fıtığı Nedir? -