Erkek arkadaşınız, eşiniz ya da flört ettiğiniz erkek size sizi sevdiğini söyler ama bazen içinizde onun size duyduğu sevgiye dair büyük bir şüphe ve acabalar vardır. Acaba beni gerçekten de dediği gibi seviyor mu, yoksa sevgisi yalan mı diye düşünür durursunuz. Erkeklerin sevgisini göstermesi ile kadınların sevgi göstergeleri aynı olmayabilir. Siz onu severken, onun sizi sevip sevmediğini anlamanız oldukça güç olabilir. Erkeklerin sevdiğini anlamanın bir takım göstergeleri var elbette. Bakalım seven erkekler nasıl davranıyor. Siz de sevgilinizi analiz edebilirsiniz bu emarelere dayanarak.

Erkek arkadaşın sana nasıl davranıyor?

Uzakta olduğu zamanlarda seni arıyor mu? Senden uzaktayken seni özlüyor, ve özlediğini de sana hissettiriyor mu? Yokluğunu kötü bir his olarak adlandırıp, sen yanında yokken seni arayarak seninle zaman geçiriyor mu? Yoksa hiç aramıyor mu? Seven erkek özler. Arar. Uzun süre haber almadan ve haber vermeden durmaz. Erkek arkadaşınız sizi arayıp soruyorsa, sizi özlediğini size hissettiriyorsa, size gün içinde yaptıklarını anlatma gereği duyuyor ve sizin de anlatmanızı istiyorsa sizi sevdiğini düşünebilirsiniz. Seven erkek değer verir, merak eder, özler ve arar.

Olduğun gibi kabul etmeli

Seven erkek, sevdiği kadını olduğu gibi kabul eder. Değiştirmeye çalışmaz. Zayıfla, saçını sarı yapma, makyaj yapma demez ve kısıtlama yollarına gitmez. Sen nasılsan seni öyle kabullenir ve sever. Gerçek sevgi budur. Seni baskı altına sokmak ve sana hükmetmek hoşuna gider mi? Üzgünüz ama bunlar sevginin işareti değil. Bana karışıyor o halde beni seviyor, diye düşünmeyin. Bırakın sizi sadece siz olduğunuz için sevsin. Değişmenizi istemesin.

Ailesi seni tanıyor mu

Seven erkek, sevdiği kadını hemen yakın çevresine katar. Arkadaşlarıyla ve ailesiyle tanıştırır. Sizinle olduğu için gurur duyar ve bu durumu da hareketleriyle çevresine yansıtır. Sevgiliniz, sizi sır gibi saklıyorsa, kimseyle tanıştırmıyorsa, ilişkinizi gizli tutuyorsa bu ciddi bir sorundur. Nedenini ona sorun. Acaba başka biri mi var, yoksa sizi ciddiye almıyor mu? Ya da sizinle olduğu için utanıyor olabilir. Belki de dış görünüşünüzden memnun değil. İhtimal çok. Seven erkek bu gibi detaylara takılmaz. İyi düşünün.

İlginizi Çekebilir:  Aşkın ömrü tam 3 yıl, gerisi hikaye

 
 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

  • Hanife

    Arkadaşlar, erkek arkadaşım beni aldatıyor. 17 yaşındayım erkek arkadaşım aldatıyor ne yapmam lazım?

 
 
 
Önerilen Makaleler: Bakımlı Kadın Nasıl Olur? - Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım? - Boy Uzatma Kürü - Margarinli Poğaça Tarifi - İğne Oyası Öğrenme Teknikleri - Yüzdeki Çiller Nasıl Gider? - Soğan Kürü İle Zayıflama - Papatya Yağı - Pirinç Suyu Maskesi - Chopard Wish Parfüm - Kuran-ı Kerim'de Geçen Kız İsimleri ve Anlamları - Dukan Diyeti Yorumlar - Ay Burcu - Türk Kahvesi Zayıflatır Mı? - Saç Neden Uzamaz? - Pirinç Suyu - Domates Maskesi - Fıstık Ezmesi Nasıl Yapılır? - Egzama Kesin Çözüm - Tarçın Saç Rengi - Yüze Limon Sürmek - Simit Yapımı - Pırasa Çorbası Nasıl Yapılır? - Dukan Diyeti Atak Evresi - Adet Söktürücü Soğan Suyu - Boyun Fıtığı Nedir? -