erkekler neden terk ederErkekler ayrılmak istediğinde, sabrımızı zorluyor da zorluyor. Erkek arkadaşınız son zamanlarda tuhaflaştı mı? Soğuk bir ses tonu, uzaklaşmak, bariz mesafe, kırıcı sözler, ortadan kaybolmalar, telefonu açmamalar ve saygısızlık ben ayrılamam sen terk et mesajı veriyor olabilir. Erkek arkadaşınız bu konuda tek değil. Genel olarak erkekler ayrılmak istediğinde, bu sorumluluğu kadına yüklemek adına, kadını ayrılmaya zorluyor.

Sevgilim benden ayrılmak mı istiyor?

Sevgiliniz sizden bıktı ya da başka bir sevgili buldu. Muhtemelen yeni sevgilisine odaklandı. Bu nedenle maalesef siz saf dışısınız. Yakında haber ulaşır size. Zaten erkek arkadaşınız da sizden ayrılık haberi bekliyor..

Aradığınız kişi başka biriyle konuşuyor, lütfen daha sonra yeniden aramayın!

Sevgiliniz, aradığınızda sık sık başka birisiyle konuşuyorsa, telefon meşgul olmadığı zamanlarda bile telefona cevap vermiyorsa, size çok geç dönüyor ve gayet rahat bir ses tonuyla konuşuyorsa, size onu aradığınız ve hatta merak ettiğiniz için kızıyorsa bilin ki yeni bir hayata başlamış..Bu noktada size düşen, onu artık aramamak. Bırakın o arasın sizi.

Aradığınız kişiye şu an ulaşılamıyor, muhtemelen yarın da ulaşılmayacak!

Sevgilinizin telefonu sık sık kapanıyor mu? Peki neden? Daha önce böyle bir durum olmazken son zamanlarda sık sık ortadan yok oluyorsa, kendine ulaşılmasını istemiyorsa ya başka bir telefon numarası kullanmaya başladı ya da o an bulunduğu ortamdan dolayı araya kaynak yapmanızı istemiyor. Yapmanız gerekeni yineleyelim; onu aramayın!

Toplantıda, cenazede, iş gezisinde, annesinde, köyde, memlekette, çok yoğun, aşırı yoğun!

Bu bahaneler size de tanıdık geldiyse eyvah. Sevgiliniz sizi görmek istemiyor. Evinde, odasında, yatağında yatarken bile size onu rahatsız etmemeniz için türlü türlü bahaneler üretiyor. Bunu yapmasını tek nedeni sizi yıldırmak. Yeter artık diyip onu bırakıp gitmenizi bekliyor. Peki ne duruyorsunuz hala?

İlginizi Çekebilir:  Bay Doğruyu Tanıyalım

Onursuz yaşanmaz aşk. Aşkta gurur olmaz diyenleri dinlemeyin siz. İleride çok pişman olabilirsiniz. Ona harcadığınız zamana da yazık kontöre de. Bırakın gitsin. İpini kesin. Sizi istemeyeni, siz hiç istemeyin. Belli ki sevgiliniz sabrınızı sınıyor. Ve siz üstüne düştükçe, daha da değere biniyor.

Ayrılmak isteyen bir erkeği geri döndürmeye çalışmak, bitmiş şampuan şişesini suyla çalkalamaya benzer. Ne eskisi gibi köpürür ne de saçınızı temizler. Sonunda öyle ya da böyle biter. Size de boş kutuyu atmak düşer.

Sevgiler.

Bilge Ç.


 
 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required


 
 
 
Önerilen Makaleler: Bakımlı Kadın Nasıl Olur? - Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım? - Boy Uzatma Kürü - Margarinli Poğaça Tarifi - İğne Oyası Öğrenme Teknikleri - Yüzdeki Çiller Nasıl Gider? - Soğan Kürü İle Zayıflama - Papatya Yağı - Pirinç Suyu Maskesi - Chopard Wish Parfüm - Kuran-ı Kerim'de Geçen Kız İsimleri ve Anlamları - Dukan Diyeti Yorumlar - Ay Burcu - Türk Kahvesi Zayıflatır Mı? - Saç Neden Uzamaz? - Pirinç Suyu - Domates Maskesi - Fıstık Ezmesi Nasıl Yapılır? - Egzama Kesin Çözüm - Tarçın Saç Rengi - Yüze Limon Sürmek - Simit Yapımı - Pırasa Çorbası Nasıl Yapılır? - Dukan Diyeti Atak Evresi - Adet Söktürücü Soğan Suyu - Boyun Fıtığı Nedir? -