erkeklerRomantik erkek deyince akla ilk gelen burç elbette yengeç burcu erkeği. Astrolojide, romantikliği ile ün salan yengeç erkeği aynı zamanda aşkta anlayışlı, sadık ve çok da alıngan yapısıyla dikkat çeker. En sadık burç ise akrep burcu erkeği olarak bilinir. Sizin erkeğinizi hangisi? İkizler erkeği konuşkan, aslan erkeği ise ateşli bir aşıktır. Başak burcu erkeği kusursuz bir sevgili aradığı için sevdiği kadını çok eleştirir. Kavgadan hoşlanmayan terazi erkekleri ise güzel kadınlara asla hayır diyemez.

erkekkadin (9)Akrep burcu bir erkeğe aşıksanız eyvah!

Tam bir sır küpüdür. Sırrı pek olan akrep erkekleri, duygularını ifade etme konusunda çok tutumludur. Duygularını genellikle kendi içlerinde yaşarlar. Hislerden konuşmak yerine, hislerini kendilerine saklamayı tercih eden akrep erkekleri kova burcu kadınları ve ikizler kadınları için kesinlikle doğru liman değildir. Konuşmayı, paylaşmayı seven, sosyal ve dışa dönük bir kadın için akrep erkeği fazla soğuk gelecektir.

Akrep burcu erkeği asla affetmez. Asla unutmaz. Kin tutar. Kıskanır. Susar ama susması unuttuğunu göstermez. Akrepler, zor sever ama sevdiği zaman tam sever, bırakmaz. Sadık erkekler akrep burcundan çıkar.

Özgür ruh yay erkekleri fazla sıkmaya gelmez

En özgür erkekler yay burcu erkekleridir. Asla bir yay erkeğine ne yapacağını, nereye gideceğini, eve ne zaman geleceğini sormayın ve söylemeyin. Emir almaktan nefret eden yay erkekleri bu tür ilişkileri asla kaldıramaz. Yay burcu şanslı bir burç olarak tanınır. Yay erkekleri de şanslıdır ve birlikte oldukları kadınlara da şans getirirler. Eğer bir yay erkeğine aşıksanız, kompliman duymayı unutun. Neyseniz, size onu direkt söyleyecektir. Yay burcu erkekleri eğlenmeyi çok sever. Eğlenceli bir aşıktır.

Ciddi ama bir o kadar güvenilir oğlak erkekleri

İlginizi Çekebilir:  İlk Buluşmada Erkekler

Romantik bir aşık mı tartışılır. Oğlaklar pek romantik sayılmaz. Para, geleceğin güven altında olması oğlak burcu erkekleri için son derece önemlidir. Yıllar için yaşamayı öğrenirler ve orta yaştan sonra güzel yaşamaya başlarlar. Bir oğlak burcu erkeği ile berabersiniz muhtemelen kendinizi maddi olarak hep güvende hissedersiniz. Oğlak erkekleri ağır başlı, titiz ve düzenli kadınlardan hoşlanır.

Kova erkekleri kıskanç değildir

Burcunuz ikizler, kova ve terazi burcunun etkisindeyse çok şanslısınız. Kova burcu asla kıskanç ve sıkıcı bir burç değildir. Kova erkekleri, demokratik, medeni ve asil erkeklerdir. Kıskanılmak istiyorsanız, maço erkekler ilginizi çekiyorsa kova burcu erkeklerinden uzak durun. Eğlenceli, derin ama sıkıcı olmayan bir ilişkiden yanaysanız kova erkeği size göre. Kova burcu erkeği kıskanmıyor oluşuyla aklınızı karıştırmasın. Sizi kıskanmayışı sevmediği anlamına gelmiyor.

Balık erkekleri iflah olmaz bir romantiktir.

Kavga etmek bir balık burcu erkeği için çok uzak kelimedir. Balık erkekleri kavgadan hoşlanmaz. Çok romantik ve duygusal olan balık burcu erkekleri tutkulu bir aşıktır. Sevecen, sabırlı, romantik ve sıcak kanlı kadınlardan hoşlanırlar. Sık sık içlerine kapanabilirler. Genel olarak balık erkekleri ile sakin ve pozitif bir ilişki yaşayabilirsiniz.


 
 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required


 
 
 
Önerilen Makaleler: Bakımlı Kadın Nasıl Olur? - Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım? - Boy Uzatma Kürü - Margarinli Poğaça Tarifi - İğne Oyası Öğrenme Teknikleri - Yüzdeki Çiller Nasıl Gider? - Soğan Kürü İle Zayıflama - Papatya Yağı - Pirinç Suyu Maskesi - Chopard Wish Parfüm - Kuran-ı Kerim'de Geçen Kız İsimleri ve Anlamları - Dukan Diyeti Yorumlar - Ay Burcu - Türk Kahvesi Zayıflatır Mı? - Saç Neden Uzamaz? - Pirinç Suyu - Domates Maskesi - Fıstık Ezmesi Nasıl Yapılır? - Egzama Kesin Çözüm - Tarçın Saç Rengi - Yüze Limon Sürmek - Simit Yapımı - Pırasa Çorbası Nasıl Yapılır? - Dukan Diyeti Atak Evresi - Adet Söktürücü Soğan Suyu - Boyun Fıtığı Nedir? -