erkeklerin sevdigini anlamakErkeklerin sevip sevmediğini anlamak kolay mı sandınız? Oysa, erkekler de tıpkı biz kadınlar gibi değişik aşk oyunları oynayabilir. Sizi, sevdiğine kolayca inandırabilir mesela. Onun doğru söylediğini nasıl anlarsınız? Her, seni seviyorum, diyen erkek seviyor olamaz değil mi? Bir erkeğin sevdiğini anlamak, gerçekten değer verdiğine inanmak ve niyetinin ciddi olup olmadığını kestirmek zaman alacaktır. Kısa sürede onu tanıyamazsınız.

Gerçekten seven erkekler;

Değer veriyor. Değer vermek, sevginin en önemli göstergesi. Değer verdiğini anlamak için davranışlarına bakın. Sık sık hakaret eden, aşağılayan, her isteğe itiraz eden ve sesini yükselten erkek değer veriyor olamaz. Size hakaret ediyorsa düşünün. Ve ileride daha da kırıcı olabileceğini unutmayın. Erkekler, değer verdikleri zaman daha sakin ve duyarlı oluyor. Başkalarını kırsalar da sevdikleri kadını ayrı bir yere koyuyor. Sizi kırmıyorsa ve üzerinize titriyorsa, sizi sevdiğini söyleyebiliriz.

Ailesi, arkadaş ve iş çevresi sizi tanıyor mu? Niyeti ciddi olan erkekler, sevdikleri kadını hayatlarının tam ortasına koyuyor. Arkadaşları ile gururla tanıştırıyor. Sizi ailesinden uzak tutuyorsa, annesini hala tanımıyorsanız, arkadaşlarını da henüz hiç görmediyseniz size değer verdiğini söyleyemeyiz. Sevmeyen, kısa süreli gönül eğlendiren erkekler, genellikle böyle yapıyor.

Bir erkeğin gerçekten sevip sevmediğini anlamak için, hayallerine bakın. Hayallerine ortak mısınız? Geleceğe dair plan kurarken sizi de dahil ediyor mu? O halde sizi sevdiğine emin olabilirsiniz. Ortak bir gelecek hayali, sevginin ibarelerindendir. Birlikte yaşamayı istediğini gösterir. Belki de sizinle evlenmeye can atıyor. Seven erkekler bağlılıklarını evlilik ile taçlandırmaktan kaçmıyor. Hayatınızda olan erkek, evlilik dendiğinde öcü gibi kaçıyorsa, siz de ondan kaçın!

İlginizi Çekebilir:  Kolay Aşık Olamayanlar

 

Etiket: , ,

 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required


 
 
 
Önerilen Makaleler: Bakımlı Kadın Nasıl Olur? - Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım? - Boy Uzatma Kürü - Margarinli Poğaça Tarifi - İğne Oyası Öğrenme Teknikleri - Yüzdeki Çiller Nasıl Gider? - Soğan Kürü İle Zayıflama - Papatya Yağı - Pirinç Suyu Maskesi - Chopard Wish Parfüm - Kuran-ı Kerim'de Geçen Kız İsimleri ve Anlamları - Dukan Diyeti Yorumlar - Ay Burcu - Türk Kahvesi Zayıflatır Mı? - Saç Neden Uzamaz? - Pirinç Suyu - Domates Maskesi - Fıstık Ezmesi Nasıl Yapılır? - Egzama Kesin Çözüm - Tarçın Saç Rengi - Yüze Limon Sürmek - Simit Yapımı - Pırasa Çorbası Nasıl Yapılır? - Dukan Diyeti Atak Evresi - Adet Söktürücü Soğan Suyu - Boyun Fıtığı Nedir? -