kadınlar erkeklerHayatınızdaki erkek, aradığınızda telefonu açmıyor, buluşmak istediğinizde çeşitli bahanelerle buluşmaya yanaşmıyor, mesaj yolluyorsunuz mesaja cevap vermiyor, sosyal medyada çevrimiçi olmasına rağmen size her zaman meşgul. Aslında her şey ortadayken, hala bardağın dolu tarafına bakıyorsanız bir kez daha düşünün. İşte erkeklerin biz kadınları kandırmak adına başvurduğu 10 popüler yalan!

Erkekler aşk oyunu oynamaya bayılıyor. Sorduğunuzda, kadınları oyuncu olmakla suçlayan erkeklerler, aşk oyunları konusunda kadınlardan çok daha başarılı. Bir kadını yeteri kadar beğenmeyen, ısınamayan, sevmeyen ya da istemeyen erkekler, bunu dürüst bir şekilde söylemek yerine kelime oyunlarına ve yalana başvuruyorlar. Bunu yapma nedenleri de çok ilginç. Kırmak istemedikleri için yalana başvurduklarını ve böylece kadının üzülmesine engel olduklarını iddia ediyorlar.

Şimdi gelelim erkeklerden sık sık duyduğumuz ilk 10 yalana…Eminiz siz de bu yalan ya da yalanları hayatınızın bir döneminde mutlaka işittiniz.

1-Aklımdasın ama yoğunluktan dolayı arayamıyorum
2-Ben de buluşmak isterim ama işim çok
3-Duygularını ifade edemeyen biriyimdir
4-Ben de seviyorum ama anlatamıyorum
5-Sorun sen değilsin, sorunlu olan benim
6-Ben, sevilmeye layık birisi değilim
7-Benden daha iyilere layıksın
8-Zamana ihtiyacım var
9-Telefonum sessizde kalmış, duymamışım
10-Seninle ciddi düşünüyorum, bu nedenle ağırdan gidelim

İlginizi Çekebilir:  Kadınların Erkeklerde Sevmediği Şeyler

 
 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required


 
 
 
Önerilen Makaleler: Bakımlı Kadın Nasıl Olur? - Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım? - Boy Uzatma Kürü - Margarinli Poğaça Tarifi - İğne Oyası Öğrenme Teknikleri - Yüzdeki Çiller Nasıl Gider? - Soğan Kürü İle Zayıflama - Papatya Yağı - Pirinç Suyu Maskesi - Chopard Wish Parfüm - Kuran-ı Kerim'de Geçen Kız İsimleri ve Anlamları - Dukan Diyeti Yorumlar - Ay Burcu - Türk Kahvesi Zayıflatır Mı? - Saç Neden Uzamaz? - Pirinç Suyu - Domates Maskesi - Fıstık Ezmesi Nasıl Yapılır? - Egzama Kesin Çözüm - Tarçın Saç Rengi - Yüze Limon Sürmek - Simit Yapımı - Pırasa Çorbası Nasıl Yapılır? - Dukan Diyeti Atak Evresi - Adet Söktürücü Soğan Suyu - Boyun Fıtığı Nedir? -