erkek nasıl tavlanırOnu gördüğünüz an kalbiniz küt küt atmaya mı başlıyor, heyecanlanıp eliniz ayağınıza mı dolaşıyor, kan basıncınız yükseliyor, yüzünüz kızarıyor.Ondan hoşlanıyorsunuz. Kim bilir, belki de çoktan aşık oldunuz. Göz koyduğunuz erkeği elde etmek için izlemeniz gereken birkaç kritik adım var. Ya onu elde edin ya da ondan umut kesin. Karar sizin…

Sahipli mi sahipsiz mi?

Hani deriz ya ben ona sahibim. Peki hoşlandığınız erkeğin kalbi boş mu, dolu mu? Ya kolu? Kolunda bir kız görebilirsiniz…Onun sevgilisinin olup olmadığına dikkat edin. Daha da kötüsü ya evliyse? Bu konudan kesinlikle emin olun. Eşi ya da sevgilisi olan bir erkeğin hayatına girmeyi aklınızdan bile geçirmeyin. Bir kadının eşini-sevgilisini ayartmak çok adi bir davranıştır.
erkek nasıl tavlanır
Facebook, twitter ve sosyal medyada varsa hesaplarını tespit edip, ön araştırma yapın

Hangi tarz müzikler dinliyor, ne tür filmler seyrediyor, hayata bakış açısı, siyasi ve dini profili, mesleği, eğitim durumu, bu konuların sizinle uyumlu olup olmadığı son derece önemlidir. Daha ilk bakışta bile aranızda uçurumlar varsa, yol yakınken dönün. Eğer temel kriterler az çok uyuyorsa onu tanımaya devam edin.

Ona yakın olacağınız yerlere sık sık gidin

Bu işler internette yürümüyor. Onunla göz teması kurun. Göz göze gelebileceğiniz yerlere gidin. Karşılaştığınızda mutlaka gözlerine bakın. Ona kendinizi fark ettirin ama dozu kaçırmayın. İlk bakış var ya o ilk bakış..O bakışa hazır olun. Göz makyajınız varsa akmamış olmasına da aman dikkat! Siz ona bakarken o da size bakıyorsa ve farkında olmadan gövdesini size doğru döndermişse sizden etkilendiğini söyleyebiliriz.

Gülümsemek güzel bir selamlama biçimidir

Ona hafif bir gülümseme ile selam verin. Yapmacık olmayın. Sahte gülüşler kimseyi etkilemiyor. Ona, en içten ve samimi duygularınızla gülümseyin. Hafif bir tebessüm, bütün gün sizi düşünmesini sağlayabilir. Karşınızdaki erkek, siz ona gülümsediğinde karşılık veriyorsa, o da size gülümsemişse operasyon başarılı diyebiliriz.

İlginizi Çekebilir:  Kadınların Erkeklerde Sevmediği Şeyler

Aynı ortamdaysanız davranışlarınıza dikkat edin

Onun dikkatini ya da ilgisini çekmek için aşırılıklar yapmayın. Kahkaha atmak, çok alkol tüketmek, piste çıkıp göbek atmak, dekolte sergilemek ve diğer erkekler içli dışlı olmak sizi direkt saf dışına itecektir. Bunları asla denemeyin. Erkekler aşırı kadınlardan tek kelime ile nefret ediyor. Tek gecelik eğlence arıyorsanız o başka..

Erkekler nasıl kadınlardan etkilenir?

Özgüvenli, sıcak kanlı, kendine bakan, teni ve elleri güzel olan her kadın önceliklidir. Erkekler dış güzelliğe önem verir. Kilolu, bakımsız ya da stresli bir haliniz varsa maalesef şansınız yoktur. Daha enerjik, mutlu, sorunsuz ve sağlam bir kişilik sergilemelisiniz. Yakınan, ağlayan, dertleri bitmeyen ve sürekli ilgi bekleyen bir kız erkekler için sadece sorun teşkil ediyor. Sizinle ciddi bir ilişki düşünmesi çok zor. Daha bakımlı ve güler yüzlü bir kadın olun.

Bilge Ç.


 
 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required


 
 
 
Önerilen Makaleler: Bakımlı Kadın Nasıl Olur? - Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım? - Boy Uzatma Kürü - Margarinli Poğaça Tarifi - İğne Oyası Öğrenme Teknikleri - Yüzdeki Çiller Nasıl Gider? - Soğan Kürü İle Zayıflama - Papatya Yağı - Pirinç Suyu Maskesi - Chopard Wish Parfüm - Kuran-ı Kerim'de Geçen Kız İsimleri ve Anlamları - Dukan Diyeti Yorumlar - Ay Burcu - Türk Kahvesi Zayıflatır Mı? - Saç Neden Uzamaz? - Pirinç Suyu - Domates Maskesi - Fıstık Ezmesi Nasıl Yapılır? - Egzama Kesin Çözüm - Tarçın Saç Rengi - Yüze Limon Sürmek - Simit Yapımı - Pırasa Çorbası Nasıl Yapılır? - Dukan Diyeti Atak Evresi - Adet Söktürücü Soğan Suyu - Boyun Fıtığı Nedir? -