erkekkadin (1)Her erkekler aldatacak değil ya. Kadınlar da ihanet eder. Üstelik sanılanın aksine, erkekler aldatıldıklarını çok daha çabuk fark eder. Sadakatsizliği, ihaneti, aldatılmayı anlamada kadınlara göre çok daha başarılı olan erkekler, bazen de aldatılmadıkları halde şüphe duymaya da meyilli. Peki, erkekler, eşlerinin onları aldattığını nasıl anlıyor, nasıl ortaya çıkarıyor? Kadınlar kendilerini erkeklerden daha kurnaz olarak tanımlarken, aslında erkekler sessizce olayları gözlemliyor ve farkına varabiliyor.


Bilim adamları en sonunda erkeklerin ihaneti nasıl anladıklarını da araştırdı. Bu araştırma kapsamında 203 çifte, ilişkileri üzerine sorular yöneltti. Erkeklerin yüzde 94’ü eşinin kendisini aldattığını farkettiğini söylerken, bu oran kadınlarda yüzde 80’de kaldı.

Human Nature dergisinde yayımlanan araştırmanın sonucuna göre, erkekler kadınlara kıyasla sadakatsizliği daha çabuk farkediyorlar ama aynı zamanda da eşlerinden, sadık oldukları zaman bile şüphe duyabiliyorlar.

İlginizi Çekebilir:  Erkeğin Beynine Giden Yol

 
 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required


 
 
 
Önerilen Makaleler: Bakımlı Kadın Nasıl Olur? - Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım? - Boy Uzatma Kürü - Margarinli Poğaça Tarifi - İğne Oyası Öğrenme Teknikleri - Yüzdeki Çiller Nasıl Gider? - Soğan Kürü İle Zayıflama - Papatya Yağı - Pirinç Suyu Maskesi - Chopard Wish Parfüm - Kuran-ı Kerim'de Geçen Kız İsimleri ve Anlamları - Dukan Diyeti Yorumlar - Ay Burcu - Türk Kahvesi Zayıflatır Mı? - Saç Neden Uzamaz? - Pirinç Suyu - Domates Maskesi - Fıstık Ezmesi Nasıl Yapılır? - Egzama Kesin Çözüm - Tarçın Saç Rengi - Yüze Limon Sürmek - Simit Yapımı - Pırasa Çorbası Nasıl Yapılır? - Dukan Diyeti Atak Evresi - Adet Söktürücü Soğan Suyu - Boyun Fıtığı Nedir? -