ilk bulusmada sıkılan erkekİlk buluşmada yapacağınız bu hareketler, o buluşmanızın, söz konusu erkekle son buluşmanız olmasına yol açar. Kızlar, şimdi bu taktiklere iyi kulak verin ve erkeği elde etmek için doğru adımları takip edin. Bir erkeği ilk buluşmada etkilediniz etkilediniz. İkinci bir hak ve şansınız olmayabilir. Sonra ah vah etmek işe yaramaz. İlk izlenimler ilişkilerin temelini oluşturuyor. O temeli sağlam atın. Gerisi kendiliğinden ilerler. İşte, bayanlar için ilk buluşmada asla ama asla yapılmaması gereken saçma hareketler!

1-Aşırı kısa elbise, etek ya da şort giymek eksi puan!

Bir erkeğin belki de en nefret ettiği şey, hem kısa giyip hem de sürekli onu aşağı çekiştiren kızlar. Ya hiç dokunmayın ya da rahatsız olmayacağınız kıyafetler tercih edin. Mini etekler ve kısa şortlar, sizin çok teşhirci bir kız olduğunuz izlenimi verir. Ayrıca erkeğin size olan bakış açısını da etkileyebilir. Örneğin Basit bir kız imajı çizebilirsiniz. Bacaklarınız güzel olabilir ama bunu erkeğe göstermek için daha uygun zamanlarınız olacak..

ilk bulusma2-Düğüne gider gibi bir saç modeli ve aşırı makyaj eksi puan!

Doğal güzellikten ayrılmamanızı öneriyoruz. Erkekler, bakımlı ve aynı zamanda özgüvenli kızlardan hoşlanıyor. Makyaj güzel bir şey. Dozunu kaçırmayın. Düğün makyajı gibi her bulduğunuzu sürmeyin ve saçınızı da abartılı modeller ile gözüne gözüne sokmayın. Size yakışan, kullanışlı ve sade modeller seçin. Hey ben buyum bak beni mutlaka beğenmelisin! Bu mesajı vermek istiyorsunuz ama erkekler böyle düşünmüyor..

3-Devamlı aynaya bakmayın, elinizi saçınıza götürmeyin!

Elinizle sürekli sağınızı solunuzu çekiştirmek, devamlı saçlarınızla oynamak, aynaya bakıp bakıp dudaklarınızı düzeltmek sizi yerin dibine batırabilir. Çok antipatik ve basit hareketlerdir. Daha ilk buluşmada böyleyseniz, kim bilir sonra sonra daha ne huylarınız çıkacak ortaya. Saçınızla uğraşmanız sizi komik gösterecektir. Bunu yapmayın..

İlginizi Çekebilir:  Hoşlandığınız erkeği kolayca elde edin

geveze kız4-Eski sevgiliden söz etmek ve hatta ağlamak eksi puan!

Bir erkeğin karşısında sakın ağlamayın. Ağlak kızlar çok itici. Hele de konuyu eski aşklara getirip, son derece sıkıcı muhabbetler çevirmeyin. Eski dosyaların ne yeri ne de zamanı. Karşınızdaki erkek erkek arkadaşınız ve o eski aşklarınızla hiç ama hiç ilgilenmiyor..

5-Onu övgü yağmuruna tutmak eksi puan!

Bu kadar mı yoksunsunuz ya da muhtaçsınız? Daha ilk buluşmada yeni yeni tanıdığınız bir erkeği överken sakın abartıya kaçmasın. Çok yakışıklısın, sen mükemmelsin, bence senden iyi bir baba olur, çok şıksın vb..Asla! Bunu sakın yapmayın. Kıtlıktan çıkmış gibi hareketler yapmak sizi küçük duruma düşürür…

kıskandırmak6-Sizi kıskanacağını sanmayın,onu kıskandırmaya çalışmak eksi puan!

Yan masadaki erkekle bakışmak, aa şu çocuğa baksana çok şık demek, başka biriyle konuşmak ya da flörtleşmek sizin direkt terk edilmeniz demektir. Bu hareket, saydığımız kusurlar içinde belki de en çok kusurlu olandır. Daha ilk buluşmada bir erkeği bu şekilde kıskandırmaya çalışmak çok çocukça. Bunu sakın denemeyin!

7-Onu öpmeye yeltenmeyin, hemen kollarına atlamayın, eksi puan!

İlk görüşme, ilk randevu, ilk yemek ve ilk buluşma…Siz tek gecelik bir kız mısınız? Hemen teslim olmayın. Asla daha ilk günden onu öpüp ona sarılmayın. Her şeyin bir zamanı var. Aceleci olmak, erkeğin ciddiyetini ölçememenize neden olur. Belki de ciddi değil ve sizinle eğleniyor. Ona direkt kendinizi teslim etmeniz, ertesi sabah terk edilmenize neden olabilir..

8-Kendinizi acındırmayın, acıların kadını rolüne bürünmeyin. Eksi puan!

Mesleğiniz yok, işiniz yok ya da paranız yok. Belki zor dönemler geçiriyorsunuz ama bunlardan ona ne? Daha ilk buluşmada emin olun bu davranışlar onun sizden soğumasına neden olacak. Hangi erkek bakıcılık yapmak ister ki?

İlginizi Çekebilir:  Ondan Ne Bekliyorsun?

9-Ağız ve ter kokusu eksi puan!

Ağzı sağlığınız önemli. Aman dikkat! Çok ama çok emin olun. Asla ağzınız kokmamalıdır. Bu nedenle o ısrar dahi etse asla soğan, sarımsak, pırasa, peynir ve süt tüketmeyin. Daha bir önceki günden bu ağız diyetine başlayın. Ter kokmadığınızdan da emin olmalısınız. Tertemiz ve mis kokulu bir kıza hangi erkek hayır der ki?

10-Sakın hesabı siz ödemeyin, eksi puan!

Aslında bu eksi not, eğer hesabı size ödetiyorsa, hesabı kadına yıkan o cimri erkeğedir. Sakın ilk buluşmada hatta ilk 3 buluşmada hesap ödemeye kalkmayın. Cimri erkekler asla çekilmez. Eğer sizin ödemeniz için bekliyorsa ona bye bye diyin ve eve gidip uyuyun.

İlk buluşmadan sonra aramayan erkekler; Eğer size şehir dışına çıktığını söylüyorsa, iş gezisindeyse, bir akrabası hastaysa, arabası kaza yapmışsa, telefonunu hırsıza kaptırmışsa, tüm rehberi silinmişse, işten ayrılmışsa vb… muhtemelen çoktaan terk edildiniz de haberiniz yok.

Sevgiler..

Bilge Ç.


 

Etiket: , ,

 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required


 
 
 
Önerilen Makaleler: Bakımlı Kadın Nasıl Olur? - Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım? - Boy Uzatma Kürü - Margarinli Poğaça Tarifi - İğne Oyası Öğrenme Teknikleri - Yüzdeki Çiller Nasıl Gider? - Soğan Kürü İle Zayıflama - Papatya Yağı - Pirinç Suyu Maskesi - Chopard Wish Parfüm - Kuran-ı Kerim'de Geçen Kız İsimleri ve Anlamları - Dukan Diyeti Yorumlar - Ay Burcu - Türk Kahvesi Zayıflatır Mı? - Saç Neden Uzamaz? - Pirinç Suyu - Domates Maskesi - Fıstık Ezmesi Nasıl Yapılır? - Egzama Kesin Çözüm - Tarçın Saç Rengi - Yüze Limon Sürmek - Simit Yapımı - Pırasa Çorbası Nasıl Yapılır? - Dukan Diyeti Atak Evresi - Adet Söktürücü Soğan Suyu - Boyun Fıtığı Nedir? -