ilk buluşma tüyolarıİlk randevunuz, son randevunuz olmasın. Onunla buluşmaya karar verdiniz. Bu ilk buluşma, belki de hayatınızın erkeğini çıkaracak karşınıza. Heyecanınıza yenilmeyin ve bizi dinleyin. İlk randevu, onun edineceği ilk izlenim için son derece önelidir. İlk görüşte ya onun aklını başından alırsınız, ya da kaçırırsınız. Karar sizin. Bayanlar, onu elde etmeye hazır mısınız? İşte kadınlar için ilk randevu tüyoları!

Saçımı nasıl yapsam?

Gelinin kız kardeşi olmayı düşünmüyorsunuz her halde? Düğüne gider gibi hazırlanmanın bir anlamı yok hanımlar. Saç modeli önemlidir ancak, sade bir saç her zaman avantajlıdır. Ona antipatik görünmek istemiyorsanız, hem yüzünüze yakışan hem de kullanım kolaylığı sunan bir saç modeli tercih edin. Bozulacak, kabaracak ya da devamlı yüzünüzü kapatacak bir saç modeli tercih etmeyin. Düz fön, hafif dalgalı saçlar, dağınık maşa..Ya da toplanmış saç yakışıyorsa şöyle güzel bir balerin topuz gayet iyi olacaktır.

Makyaj yapayım mı?

Makyaj iyidir. Aşırıya kaçılmadığı sürece…Doğal güzellik. Mutlaka doğal güzellikleriniz ön planda olmalıdır. Sakın makyajda aşırıya kaçmayın. Akacak, çapaklanacak, çabuk bozulacak göz makyajından kaçının. Gündelik makyaj teknikleri ve daha yumuşak renkleri tercih edin. Yaşınızdan olgun bir makyaj direkt sıfır puan demektir. İlk buluşmada erkekler, bakımlı ve güzel bir kadın görmek ister ama aşırı makyaj ile bakımlı olmayı karıştırmamak gerekir. Temiz, mis gibi kokan ve güzel giyinmiş bir kıza da sade ama çekici bir makyaj yakışır. Makyaj yapmamak söz konusu bile değildir. Mutlaka sade ama güzel bir günlük makyaj yapın.

İlk buluşmada ne konuşulur?

İlk buluşmada ne konuşulmaz desek daha iyi olurdu aslında. İlk randevuda asla eski defterler açılmamalıdır. Eski aşklar, kötü sevgililer, yanlış erkekler, kalp acıları, ihanetler…Acıların kadınını oynamanıza gerek yok. Bunun tam tersi de olabilir tabi. Umursamaz, feminist halleri de takınmayın. İlk buluşmada sakıncalı konulara hiç girmeyin. Yakınmayın. Şikayet etmeyin. Çok soru sormayın. Birbirinizi tanımaya çalışın. Karşılıklı sorulaşın. Taraflardan biri aşırı geveze çıkabilir. O zaman, suskun tarafa kaçmak düşer!

İlginizi Çekebilir:  Kocamı nasıl eve bağlarım?

İlk buluşmada, ilk hesabı kim ödemeli?

İlk buluşmada hesabı kayıtsız, şartsız erkek öder.


 

Etiket: , ,

 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required


 
 
 
Önerilen Makaleler: Bakımlı Kadın Nasıl Olur? - Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım? - Boy Uzatma Kürü - Margarinli Poğaça Tarifi - İğne Oyası Öğrenme Teknikleri - Yüzdeki Çiller Nasıl Gider? - Soğan Kürü İle Zayıflama - Papatya Yağı - Pirinç Suyu Maskesi - Chopard Wish Parfüm - Kuran-ı Kerim'de Geçen Kız İsimleri ve Anlamları - Dukan Diyeti Yorumlar - Ay Burcu - Türk Kahvesi Zayıflatır Mı? - Saç Neden Uzamaz? - Pirinç Suyu - Domates Maskesi - Fıstık Ezmesi Nasıl Yapılır? - Egzama Kesin Çözüm - Tarçın Saç Rengi - Yüze Limon Sürmek - Simit Yapımı - Pırasa Çorbası Nasıl Yapılır? - Dukan Diyeti Atak Evresi - Adet Söktürücü Soğan Suyu - Boyun Fıtığı Nedir? -