Suya sabuna dokunmamaları.Bu durum erkekleri itici yapmaya yeter de artar bile. Lütfen suya sabuna dokunun. Duş alın. Ellerinizi yıkayın. Tırnaklarını kesin. Biliyorum zor işlerde çalışıyorsunuz. Beden gücü kullanıyorsunuz. Ve haliyle de terliyorsunuz. Işte bu nedenle her gün temiz kıyafet giyin. Çok mu zor?

Diş fırçalamamaları. Kadınlar da fırçalamıyor pek ama erkekler daha çok ihmal ediyor. Az önce geldim dışarıdan. Fark ettim ki erkeklerimiz çok bakımsız ve pasaklı. Dişler sapsarı. Madem içiyorsun şu sigarayı; be adam çok mu zor 2 dakika ayırıp da dişlerini fırçalaman? Anlamıyorum ki. Dünyanın en kolay şeyi. Işedin. Elini yıkayıp çıkacaksın banyodan. O ara gözüne takılıversin işte macunla fırça. Biz çocukken vardı ya hani, tam iki dakika. Iki dakika bile sürmez. Fırçala işte. Çok mu zor?

Paraya tapmaları. Erkeklerin sık sık iddia ettiği bir şey var. Kadınlar parayı sever. Ama emin olun hiçbir kadın arkadaş grubu oturup da nasıl kolay yoldan para kazanacağının ya da yatırım yapacağının hesabını yapmaz. Kadınlar kendi aralarında asla para muhabbeti yapmaz. Yatırıp planları, para kazanmak için definecilik, borsa, altın, döviz gibi muhabetleri erkekler yapar. Erkekler paraya tapar. Parayı sever. Pek çok erkek babası zengin bir kızla evlenip, mirasa konmak ister. Kabul edin ya da etmeyin bunu hepimiz biliyoruz. Para sizin allah’ınız ve işte bu nedenle çok iticisiniz. Çoğunuz gerçekten cimri. Ilişkilerinizde bile sevgilinize yedirdiğiniz içirdiğiniz şeylerin hesabını tutup bunu geleceğe yatırım olarak görüyorsunuz. Yatağa atarsam amorti ederim, mantığı.Vereceksen ver. Vermeyeceksen çok harcatma, psikolojisi. Iticisiniz işte. Yapmasanız keşke.

İlginizi Çekebilir:  İlk Buluşmada yapılmaması gereken 10 kusurlu hareket

 
 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required


 
 
 
Önerilen Makaleler: Bakımlı Kadın Nasıl Olur? - Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım? - Boy Uzatma Kürü - Margarinli Poğaça Tarifi - İğne Oyası Öğrenme Teknikleri - Yüzdeki Çiller Nasıl Gider? - Soğan Kürü İle Zayıflama - Papatya Yağı - Pirinç Suyu Maskesi - Chopard Wish Parfüm - Kuran-ı Kerim'de Geçen Kız İsimleri ve Anlamları - Dukan Diyeti Yorumlar - Ay Burcu - Türk Kahvesi Zayıflatır Mı? - Saç Neden Uzamaz? - Pirinç Suyu - Domates Maskesi - Fıstık Ezmesi Nasıl Yapılır? - Egzama Kesin Çözüm - Tarçın Saç Rengi - Yüze Limon Sürmek - Simit Yapımı - Pırasa Çorbası Nasıl Yapılır? - Dukan Diyeti Atak Evresi - Adet Söktürücü Soğan Suyu - Boyun Fıtığı Nedir? -