Kocamı nasıl eve bağlarımKocam bana karşı soğuk davranıyor. Kocam beni beğenmiyor. Kocamı kendime nasıl bağlarım? Kahve bağımlısı olan kocamı, evine nasıl bağlarım? Kocamla aramı nasıl daha sıcak ve samimi tutabilirim? Kocam beni sevmiyor. Kocamın beni sevmesini sağlayabilir miyim? Ev hanımlarının aklına takılan bütün bu evlilik ile ilgili soruları uzmanlarımız cevaplıyor. Evlilik uzmanları, boşanmalarının önüne geçmek ve çiftleri birbirine bağlamak için son derece faydalı bilgiler veriyor.

Erkekler bakımlı kadınları seviyor. Bakımlı olmak ne demek? Bakımlı kadın nasıl olunur?

Bakımlı kadınlar, makyaj yapan kadınlar değildir. Makyaj yapmak, süslenmek bakımlı olmak anlamına gelmez. Tertemiz, her sabah duş alan, istenmeyen tüyleri her zaman temizleyen, kaşına gözüne dikkat eden ve mis gibi güzel kokan kadınlar bakımlıdır. Fazla kilolarınız varsa ve kocanız zayıf olmanızı istiyorsa, ona inatlaşarak daha da kilo almayın. Zayıflamak pek çok evliliği kurtarmıştır. Kilolarınızı vermekle işe başlayın. Akmış boyalı saçlar, sapsarı dişler ve ter kokan bir kadın hiçbir erkeğin hayallerini süslemez.

İlk kuralımız tertemiz ve mis kokulu bir kadın olmak. Parfüm kullanmak iyi fikir. Teniniz ile uyumlu kadınca bir koku tercih edin. Kocanız her zaman sizi kokunuzla hatırlamalıdır.

Güzel yemekler, çerezler, demlenmiş çay ve kuruyemiş ile kocanızı şımartın

Her koca aynı olmamakla beraber, genel olarak erkekler abur cubura bayılır. Ona güzel pastalar yapın. Her akşam eve geldiğinde özenle hazırlanmış ve huzurla yenmiş yemekler, erkekleri eve bağlıyor. Akşam yemeklerini geçiştirmeyin. Sevdiği yemekleri yapmaya özen gösterin. Pasta, börek, kurabiye seviyorsa, her akşam yemekten sonra çay demleyin ve ona güzel tabaklar sunun.

Kahvede okey oynayıp bayat çay içmektense, sizin taze çayınız ve pastalarınız onu eve bağlayacaktır. Kuruyemiş seviyorsa, yemekten hemen sonra önüne kuruyemiş tabağı koyun. Onu yerken ve tv seyrederken dışarı çıkmayı unutur.

İlginizi Çekebilir:  Erkeğin Beynine Giden Yol

Erkekler, dırdırdan nefret ediyor

Biliyoruz pek çok sıkıntınız var. Ama sürekli söylenmekten, şikayet etmekten ve sesinizi yükseltmekten vazgeçin. Bu halde bir kadını hiçbir erkek çekemez. Ya kocanızı evden tamamen atın ya da evde huzurlu olmasını sağlayın. Hem ona bağırarak hem de eve bağlamayı istemek taban tabana zıt davranışlardır. Erkekler, evde huzur, kadında güler yüz arıyor. Güler yüzlü müsünüz? Farkında olmadan, kocanıza somurttuğunuz oluyordur. Kocanızı geri kazanmak istiyorsanız biraz daha gülün. Gülümsemek sizi de olumlu etkileyecektir.


 

Etiket: ,

 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required


 
 
 
Önerilen Makaleler: Bakımlı Kadın Nasıl Olur? - Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım? - Boy Uzatma Kürü - Margarinli Poğaça Tarifi - İğne Oyası Öğrenme Teknikleri - Yüzdeki Çiller Nasıl Gider? - Soğan Kürü İle Zayıflama - Papatya Yağı - Pirinç Suyu Maskesi - Chopard Wish Parfüm - Kuran-ı Kerim'de Geçen Kız İsimleri ve Anlamları - Dukan Diyeti Yorumlar - Ay Burcu - Türk Kahvesi Zayıflatır Mı? - Saç Neden Uzamaz? - Pirinç Suyu - Domates Maskesi - Fıstık Ezmesi Nasıl Yapılır? - Egzama Kesin Çözüm - Tarçın Saç Rengi - Yüze Limon Sürmek - Simit Yapımı - Pırasa Çorbası Nasıl Yapılır? - Dukan Diyeti Atak Evresi - Adet Söktürücü Soğan Suyu - Boyun Fıtığı Nedir? -