erkekkadin-8Terazi burcu olan erkekler özellikleri bakımından çok ideal gibi görünebilir. İlk bakışta burcu terazi olan erkekler, hoş sohbet, kültürlü, eğlenceli, bilgili, esprili, romantik, merhametli ve sevgi doludur. Terazi burcu erkeği güzele ve güzelliğe karşı aşırı zaafları olan erkeklerdir. Kadınlarda önce dış güzelliğe bakarlar. Göze hoş gelen, bakmlı, cazibeli kadınları severler.

Terazi burcu erkeğini etkileme yolları

Güzel, bakımlı, kültürlü, akıllı, eğlenceli, anlayışlı, romantik, gezmeyi seven ama aynı zamanda evde güzel yemekler yapan, kendine çok bakan ama para harcamayı çok sevmeyen, çok zeki, çok kültürlü ama onu çok sıkmayan, özgür bırakan, pahalı ve güzel parfümler kullanan, çok güzel kokan ama bu parfümlerin parasını ondan istemeyen, kısaca mükemmel bir kadın mısınız? İşte terazi burcu erkeği böyle kadınlardan hoşlanır. Kalbinizi yakışıklı bir teraziye mi kaptırdınız? İşiniz oldukça zor…

Terazi erkekleri parayı sever. Çok cimri değillerdir ama harcadıkları paranın hesabını sık sık yaptıklarını görebilirsiniz. Pahalı zevkleri olsa da çok para harcamaya gönüllü sayılmazlar. Romantik olsalar da duygusal sayılmazlar. Çok sevseler de bir anda bitirebilirler. Sadık olsalar da güzel kadına bakmaya devam edebilirler. Onları böyle kabullenmek gerekir. Çok zor erkeklerdir.

İkizler, kova ve terazi burcu kadınlarla iyi anlaşabilirler. Hava grubu oldukları için en çok kendi grubundan kadınlarla uyumludurlar.

İlginizi Çekebilir:  En Romantik Burç Hangisi?

 
 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required


 
 
 
Önerilen Makaleler: Bakımlı Kadın Nasıl Olur? - Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım? - Boy Uzatma Kürü - Margarinli Poğaça Tarifi - İğne Oyası Öğrenme Teknikleri - Yüzdeki Çiller Nasıl Gider? - Soğan Kürü İle Zayıflama - Papatya Yağı - Pirinç Suyu Maskesi - Chopard Wish Parfüm - Kuran-ı Kerim'de Geçen Kız İsimleri ve Anlamları - Dukan Diyeti Yorumlar - Ay Burcu - Türk Kahvesi Zayıflatır Mı? - Saç Neden Uzamaz? - Pirinç Suyu - Domates Maskesi - Fıstık Ezmesi Nasıl Yapılır? - Egzama Kesin Çözüm - Tarçın Saç Rengi - Yüze Limon Sürmek - Simit Yapımı - Pırasa Çorbası Nasıl Yapılır? - Dukan Diyeti Atak Evresi - Adet Söktürücü Soğan Suyu - Boyun Fıtığı Nedir? -