images (1)Doğduğunuz zaman güneşin içinde bulunduğu burç, sizin kişiliğinizi belirler. Aynı zamanda o zaman dilimi sizin burcunuzdur. Güneş burcunuz olarak adlandırılır. Güneş burcu, kişinin genel olarak bütün özelliklerini üş aşağı beş yukarı karşılamaktadır. Yükselen burç ve ay burcu da baz alınarak kişinin tam olarak astroloji haritası çıkarılır. Güneş burcu ve yükselen burç en sık karşılaştığımız astroloji tabirleridir. Astrolojide 12 burç vardır. Hangi tarih,hangi burca denk geliyor aşağıdan görebilirsiniz.

Doğduğunuz anda Güneşin içinde bulunduğu burç, sizin kişiliğinizi belirler.

Astrolojide, yıldız haritasında kişiyi en çok etkileyen üç unsur vardır. Bunlar güneşinizin bulunduğu burç, yükseleniniz ve Ay’ın bulunduğu burç yani ay burcunuzdur.

Güneş burcu kişiliğimizi, yükselen burç fiziksel görüntümüzü ve insanlara taktığımız maskemizi, ay burcu ise bilinçaltımızı, dolayısıyla duygusal isteklerimizi, tepkilerimizi kısaca yaşamımızdaki duygusal davranışlarımızı belirler.

burclar1

burclar2

İlginizi Çekebilir:  Ay Burcu İkizler Olanların Özelliği

 
 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required


 
 
 
Önerilen Makaleler: Bakımlı Kadın Nasıl Olur? - Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım? - Boy Uzatma Kürü - Margarinli Poğaça Tarifi - İğne Oyası Öğrenme Teknikleri - Yüzdeki Çiller Nasıl Gider? - Soğan Kürü İle Zayıflama - Papatya Yağı - Pirinç Suyu Maskesi - Chopard Wish Parfüm - Kuran-ı Kerim'de Geçen Kız İsimleri ve Anlamları - Dukan Diyeti Yorumlar - Ay Burcu - Türk Kahvesi Zayıflatır Mı? - Saç Neden Uzamaz? - Pirinç Suyu - Domates Maskesi - Fıstık Ezmesi Nasıl Yapılır? - Egzama Kesin Çözüm - Tarçın Saç Rengi - Yüze Limon Sürmek - Simit Yapımı - Pırasa Çorbası Nasıl Yapılır? - Dukan Diyeti Atak Evresi - Adet Söktürücü Soğan Suyu - Boyun Fıtığı Nedir? -