iğne oyası örnekleri teknikleriİğne oyası yapmayı öğrenmek istiyorum diyenler için, videolu iğne oyası öğretme dersleri var. Videolu anlatımlar sayesinde, hiç bilmeyenler bile kolayca iğne ile oya yapmayı öğreniyor. Komidin takımları, yatak odası setler, havlu kenarları ve yazma modelleri için her zaman hemen hemen aynı iğne oyası teknikleri kullanılıyor. Temel aynı diyebiliriz. İğne oyası yapmayı öğrenmek için temel teknikleri bilmek bile yeterlidir. Böylece zamanla farklı modeller geliştirebilirsiniz.

Videolar, öğrenmeyi kolaylaştıran en önemli öğretme tekniği. Uygulamalı dersler olduğu için, iğne oyası yapmayı öğrenmek isteyenler çok daha kolayca teknikleri kapabiliyor. Ülkemizde video ile ders vermek pek yaygın değil. Yabancı ülkelerin hanımlarına baktığımızda bu konuda daha istekli olduklarını görebiliyoruz. Bizim de sayısız becerikli hamarat kadınımız var ancak video ile dersler vermek pek yaygın değil. İnşallah ülkemizde de videolu iğne oyası dersleri yaygınlaşır.

Bu videolar temel ders niteliği taşıyor. İğne oyası nasıl yapılır dediğimizde işe en temelörneklerle başlıyoruz.

iğne oyası örnekleri teknikleri

Bu modeli yapmak için sanırım çok fırın ekmek yememiz gerekecek. Bana öyle geliyor. Baksanıza şu iğne oyası yazmanın güzelliğine..

İlginizi Çekebilir:  Chopard Wish Edp Bayan Parfümü Nasıl Kokuyor?

 
 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required


 
 
 
Önerilen Makaleler: Bakımlı Kadın Nasıl Olur? - Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım? - Boy Uzatma Kürü - Margarinli Poğaça Tarifi - İğne Oyası Öğrenme Teknikleri - Yüzdeki Çiller Nasıl Gider? - Soğan Kürü İle Zayıflama - Papatya Yağı - Pirinç Suyu Maskesi - Chopard Wish Parfüm - Kuran-ı Kerim'de Geçen Kız İsimleri ve Anlamları - Dukan Diyeti Yorumlar - Ay Burcu - Türk Kahvesi Zayıflatır Mı? - Saç Neden Uzamaz? - Pirinç Suyu - Domates Maskesi - Fıstık Ezmesi Nasıl Yapılır? - Egzama Kesin Çözüm - Tarçın Saç Rengi - Yüze Limon Sürmek - Simit Yapımı - Pırasa Çorbası Nasıl Yapılır? - Dukan Diyeti Atak Evresi - Adet Söktürücü Soğan Suyu - Boyun Fıtığı Nedir? -