lebbouti-copyKadın erkek ilişkilerinde, kadınların atacağı kadınca adımlar sayesinde, erkekler nazarında kadınlar her zaman vazgeçilmez olabilir. Siz de vazgeçilmez, karşı koyulmaz cazibeli bir kadın olmak istiyorsanız, kadınca cazibe kurallarına uyun. Cazibenin sırları, tam bir kadın olmakla ilişkili. Kadın, kadın gibi olmalı. Saçları, kokusu, teni ve kıyafetiyle erkekler kadın denilince böyle kadınları düşlüyor. Ses tonunuz bile nasıl bir kadın olduğunuzu ele verirken, siz hala cazibenin çok kolay olduğunu mu sanıyorsunuz?

Erkekleri etkileyen kadınca özellikler

Dudaklar, hiç şüphesiz ki, erkeklerin kadınlarda dikkat ettiği ilk yer. Dudaklarınız soluk, kurumuş, renksiz, mat, bakımsız, hatta uçuk çıkmış bir görüntüdeyse, çekici bir kadın olmaktan çok uzaksınız. Dudaklarınıza her gün peeling uygulayın. Mat ve kuruysa, dudak balmı kullanmayı alışkanlık haline getirin. Dudaklarınız her zaman nemli, bakımlı ve uygun bir renk ruj ile renklendirilmiş olmalıdır. Bakımlı ve cazibeli kadınların dudaklarından ilham alın.

Gözler, kalbin aynasıdır. Gözlerini saklamayın. Göz temasından çekinmeyin. Çekici bir kadın olmanın sırrı cesur ve kadınsı bakışlarda. Gözlerinizi ön plana çıkarın. Göz yapınıza uygun bir göz makyajı ile başlayın. Hoşlandığınız erkeğe bakmaktan çekinmeyin. Bakışlarınızın süresini iyi ayarlamalısınız. Ne uzun uzun ne de çok kısa. Bakışlarınız cesur ve merak uyandırıcı olmalıdır.

Gülümsemek, en soğuk kalbi bile ısıtabilir. Somurtkan bir kadın olmayın. Kadınca cazibe sırları ilk kural aslında gülümsemek olmalı. Gülümsemekten korkmayın. Dişlerinizin bakımını da ihmal etmeyin. Bu noktada diş beyazlığı çok önemli. Düzenli olarak dişlerinizi fırçalayın. Eksik ve morarmış dişleriniz varsa diş estetiğinden yardım alın, diş hekiminizi düzenli olarak ziyaret edin.

Vücut dilinizi kullanın

Cazibe ve çekicilik dersinde en önemli madde. Vücut dilinizle kadınca mesajlar verin. Bir yere dayanın, başınızı eğin ve ayaklarınızı karşınızdaki kişiyi işaret edecek şekilde konumlandırın. Bu şekilde o kişiye iletişime ve bağlanmaya açık olduğunuz mesajını vermiş olacaksınız. İlgi duyduğunuz erkekle konuşurken, başınızı ona eğerek konuşun.

İlginizi Çekebilir:  Nu Parfüm Nu Paradısıac Edp 100Ml Nasıl Kokuyor?

Kırmızının Cazibesi

Tamamen aynı pozun verildiği fotoğrafların birisinde kadın araştırmacı mavi elbise diğerinde ise kırmızı giyiyor. Sonuçlara göre, kırmızı elbiseli fotoğraf çok daha çekici ve cinsel açıdan arzulanır çıkıyor. Ayrıca katılımcı erkekler, kırmızı elbise içindeki kadın için çok daha fazla emek ve para harcayabileceklerini de belirtiyorlar.


 
 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required


 
 
 
Önerilen Makaleler: Bakımlı Kadın Nasıl Olur? - Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım? - Boy Uzatma Kürü - Margarinli Poğaça Tarifi - İğne Oyası Öğrenme Teknikleri - Yüzdeki Çiller Nasıl Gider? - Soğan Kürü İle Zayıflama - Papatya Yağı - Pirinç Suyu Maskesi - Chopard Wish Parfüm - Kuran-ı Kerim'de Geçen Kız İsimleri ve Anlamları - Dukan Diyeti Yorumlar - Ay Burcu - Türk Kahvesi Zayıflatır Mı? - Saç Neden Uzamaz? - Pirinç Suyu - Domates Maskesi - Fıstık Ezmesi Nasıl Yapılır? - Egzama Kesin Çözüm - Tarçın Saç Rengi - Yüze Limon Sürmek - Simit Yapımı - Pırasa Çorbası Nasıl Yapılır? - Dukan Diyeti Atak Evresi - Adet Söktürücü Soğan Suyu - Boyun Fıtığı Nedir? -