Lolita Lempicka FeminineLolita Lempicka Feminine EDP bambaşka bir parfüm. Lolita Lempicka Feminine EDP bayan parfümüne tek kelime ile bayılıyorum. Muhteşem kokuyor. Lolita Lempicka Feminine bayan parfümü kalıcılığı ile de puan kazanıyor. Çok kaliteli olan Feminine aynı zamanda çok da kalıcı. Benim tenimde ve saçlarımda günlerce kalıyor. 2 gün boyunca tenimde Lolita Lempicka Feminine EDP parfümün kokusunu hissediyorum. Yumuşacık. Tatlı mı tatlı. Yaramaz bir kızın kokusu.

JpegMeyveli bir parfüm ama ara ara baharat notası da hissettiriyor. Anason kokusu da içermesine rağmen baymıyor. Bunaltmıyor. Büyüleyici ölçüde dengeli bir bileşene sahip. Sanki dünyanın bütün çiçeklerinin özleri lempicka da birleşmiş.

Lolita Lempicka Feminine EDP benim gibi canlı, genç ve dinamik bayanların seveceği, şekerli bir parfüm. Menekşe, vanilya, meyan, amarena kirazı ve süsen çiçeği özlerini bünyesinde birleştiren, mor elma şişesiyle de gönüllere taht kuran Lolita Lempicka Feminine meyveli bir koku. Anason ve çiçek özlerinin ferahlığını taşıyan parfüm, canlılık, duygusallık, parıltı ve şehveti yansıtıyor. Lolita Lempicka Feminine notaları: Menekşe, vanilya, meyan, amarena kirazı ve süsen.

Kalıcı mı kalıcı. Güzel mi güzel. Tavsiye ediyorum. Muhakkak test edin.

İlginizi Çekebilir:  Burçlar

 
 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required


 
 
 
Önerilen Makaleler: Bakımlı Kadın Nasıl Olur? - Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım? - Boy Uzatma Kürü - Margarinli Poğaça Tarifi - İğne Oyası Öğrenme Teknikleri - Yüzdeki Çiller Nasıl Gider? - Soğan Kürü İle Zayıflama - Papatya Yağı - Pirinç Suyu Maskesi - Chopard Wish Parfüm - Kuran-ı Kerim'de Geçen Kız İsimleri ve Anlamları - Dukan Diyeti Yorumlar - Ay Burcu - Türk Kahvesi Zayıflatır Mı? - Saç Neden Uzamaz? - Pirinç Suyu - Domates Maskesi - Fıstık Ezmesi Nasıl Yapılır? - Egzama Kesin Çözüm - Tarçın Saç Rengi - Yüze Limon Sürmek - Simit Yapımı - Pırasa Çorbası Nasıl Yapılır? - Dukan Diyeti Atak Evresi - Adet Söktürücü Soğan Suyu - Boyun Fıtığı Nedir? -