Nu parfümNu Parfüm Nu Paradısıac Edp 100Ml Bayan Parfümü 29 lira gibi çok ucuz bir fiyattan satılıyor ve benim gibi pek çok kadının da dikkatini çekiyor. Daha önce hiç koklamadığımız Nu Parfüm markası hakkında internette bilgi yok. Nu parfüm kullananlar, nasıl kokar, kokusu kalıcı mı, güzel mi gibi hiçbir bilgi paylaşmıyor. Ben de körlemesine atladım ve Nu Paradısıac Edp alarak denemeye karar verdim. Nu Paradısıac Edp parfümü almak isteyip de benim gibi ön bilgi edinmek isteyenler için de bu konuyu hazırladım.

Nu parfümŞu an bileğime sıktığım Nu Paradısıac Edp parfümü kokluyorum ve size parfüm hakkında birkaç bilgi vermek istiyorum. Kokunun tarifi olmaz bilirsiniz. Ancak neye benzer, ne gibi kokar tarzında bilgiler verebilirim. Kötü bir koku olmadığını kendi zevkime göre rahatlıkla ifade edebilirim. Bence, benim koku zevkime göre Nu Paradısıac Edp, kötü bir bayan parfümü kokusu değil. Gayet yumuşak, buram buram meyve ve çiçek kokan, kokusu kaldıkça daha da yumuşayan iyi bir parfüm. Daha önce şu konuda bahsettiğim Nu Parfums pretty in pink edp gibi kötü kokmuyor. Kesinlikle tam bir bayan parfümü.

Nu Parfüm Nu Paradısıac Edp 100Ml Bayan Parfümü, her yaştan ve ten rengine sahip bayanın kullanabileceği güzel bir kış parfümü. Bahar ve yaz aylarında bunaltabilir. Kullanılmaz demiyorum. Tabi ki bahar aylarında da kullanılır. Ama kış ayları için daha bir ideal sanki. Kokusu, nispeten kalıcı. Kalıcılık değeri tatminkar. Tende denedim. Kıyafette denemediğim için, giyisilerinizde ne kadar kalır bir fikrim yok.

Nu Parfüm Nu Paradısıac Edp 100Ml Bayan Parfümü, kesinlikle açık parfümlere açık ara fark atar. Bence ucuz açık parfüm alacağınıza Nu Parfüm markasına ait bayan parfümlerinden alın daha iyi. Fiyatları gerçekten uygun. 29 lira ve edp. Daha ne olsun. Kokusunu kıyaslayacağım bir parfüm aklıma gelmiyor. Meyveli, ara ara çiçeksi yumuşak ve kibar bir koku olduğunu söyleyebilirim.

İlginizi Çekebilir:  Bakımlı Kadın Nasıl Olur?

Nu Parfüm Nu Paradısıac Edp 100Ml Bayan Parfümü notaları ve içeriğinde neler var?

Üst Notalar: Limon, Şeftali, Elma, Kavun
Kalp Notalar: Yasemin, Kakule, Pembe Bay
Alt Notalar: Paçuli, Sandal, Vanilya, Kehribar, Misk


 
 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required


 
 
 
Önerilen Makaleler: Bakımlı Kadın Nasıl Olur? - Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım? - Boy Uzatma Kürü - Margarinli Poğaça Tarifi - İğne Oyası Öğrenme Teknikleri - Yüzdeki Çiller Nasıl Gider? - Soğan Kürü İle Zayıflama - Papatya Yağı - Pirinç Suyu Maskesi - Chopard Wish Parfüm - Kuran-ı Kerim'de Geçen Kız İsimleri ve Anlamları - Dukan Diyeti Yorumlar - Ay Burcu - Türk Kahvesi Zayıflatır Mı? - Saç Neden Uzamaz? - Pirinç Suyu - Domates Maskesi - Fıstık Ezmesi Nasıl Yapılır? - Egzama Kesin Çözüm - Tarçın Saç Rengi - Yüze Limon Sürmek - Simit Yapımı - Pırasa Çorbası Nasıl Yapılır? - Dukan Diyeti Atak Evresi - Adet Söktürücü Soğan Suyu - Boyun Fıtığı Nedir? -