iğne oyası modelleri 2015 (10)İğne oyası yazma modelleri ile havlu kenarları çok hoşuma gidiyor. İğne oyası nasıl yapılır diye çok merak ediyorum açıkçası. Ama birkaç kez iğne oyası işleme denedim. Benim iğne oyası yapma yeteneğim yok. İğne oyası işleme konusunda çok yeteneksizim. Çeyizim için bana 20 iğne oyası yazma modeli gerekti. Bu yazmaları derlerken beğendiğim birkaç yazma modelini size de göstermek istedim. Havlularımda da iğne oyası var. Çok güzel modeller olduğunu düşünüyorum.

Annem iğne oyası yapmayı biliyor Maaşallah. Ama kızına hiç el vermemiş. Maalesef çok denedim iğne oyası nasıl yapılır videoları bile seyrettim. Bakıyorum ama elim yakışmıyor işte. Yapacak bir şey yok. Üzülmüyorum. Neyse ki becerikli hanımlar var da bizim de iğne oyası çeyizlerimiz oluyor.

iğne oyası modelleri 2015 (8)

İğne oyası yapmak bu kadar mı zor?

Evet aslında bana göre iğne oyası yazma yapmak çok zor. Baksanıza şu güzel yazmaların kenarlarına. Kenar modelleri özenle işlenmiş. Tek tek iğne ile ilmekler geçirilmiş. Bu yazma modelleri beni benden aldı desem abartmış olmam. Çok ama çok seviyorum. Şallarım da iğne oyalı.

iğne oyası modelleri 2015 (10)

iğne oyası modelleri 2015 (9)

iğne oyası modelleri 2015 (7)

iğne oyası modelleri 2015 (6)

iğne oyası modelleri 2015 (5)

iğne oyası modelleri 2015 (4)

iğne oyası modelleri 2015 (3)

iğne oyası modelleri 2015 (2)

iğne oyası modelleri 2015 (1)

İlginizi Çekebilir:  Etimek tatlısı tarifi

 
 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required


 
 
 
Önerilen Makaleler: Bakımlı Kadın Nasıl Olur? - Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım? - Boy Uzatma Kürü - Margarinli Poğaça Tarifi - İğne Oyası Öğrenme Teknikleri - Yüzdeki Çiller Nasıl Gider? - Soğan Kürü İle Zayıflama - Papatya Yağı - Pirinç Suyu Maskesi - Chopard Wish Parfüm - Kuran-ı Kerim'de Geçen Kız İsimleri ve Anlamları - Dukan Diyeti Yorumlar - Ay Burcu - Türk Kahvesi Zayıflatır Mı? - Saç Neden Uzamaz? - Pirinç Suyu - Domates Maskesi - Fıstık Ezmesi Nasıl Yapılır? - Egzama Kesin Çözüm - Tarçın Saç Rengi - Yüze Limon Sürmek - Simit Yapımı - Pırasa Çorbası Nasıl Yapılır? - Dukan Diyeti Atak Evresi - Adet Söktürücü Soğan Suyu - Boyun Fıtığı Nedir? -