2015-2016-sonbahar-kis-makyaj-trendleri (Copy)2016 Son bahar ve ilk bahar kaş stilleri, kalın kaş mı moda yoksa ince kaş mı moda? Kaş şekli ve kalınlığı çok önemli. Yüzün komple ifadesini değiştiren kaş şekli, yaşınızı da ele veriyor. Yaşınıza ve giyim stilinize uygun kaş modelini seçmeniz çok önemli. Yüzünüze, yüz tipine uygun kaş şeklini seçin. Hem daha genç hem de çok daha çekici görünün. İşte yılın kaş modası. Kaşın da mı modası olur demeyin, kaş stilinizi tazeleyin.
Bu sene yani 2016 yılı itibariyle, kalın, el değmemiş gibi görünen genç kız havası katan doğal kaşlar moda. İncecik, yay gibi kıvrılan kaşlar tarihe karıştı. Zaten yüze yaşlı ve yorgun ifade katan kıvrımlı incecik kaş modası artık yok.

khWoce3mKaşlarınız küsmüşse, yan, kaş küsmesi dediğimiz olayı yaşıyorsanız, artık dolgun ve kalın kaşlarınız yoksa ya da modaya şimdi uymaya karar verdiyseniz; kaşlarınıza şekil vermenin vakti geldi.

Dolgun ve genç kaşlara kavuşmak için:

2016 modası kaşlara ulaşmak için şu adımları uygulayın:

-Eğer incecik kaşlarınız varsa kendilerine gelmeleri için birkaç hafta onlara süre verin.
-Kaşınızın seyrek olduğu yerlere uygun tonda kaş farı sürüp dağıtın.
-Eğer kaş farı kullanmak zor geliyorsa kaş kalemi ve kaş maskarası gibi alternatifleriniz de var.

İlginizi Çekebilir:  Kiloları gizleyen büyük beden elbiseler

 
 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required


 
 
 
Önerilen Makaleler: Bakımlı Kadın Nasıl Olur? - Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım? - Boy Uzatma Kürü - Margarinli Poğaça Tarifi - İğne Oyası Öğrenme Teknikleri - Yüzdeki Çiller Nasıl Gider? - Soğan Kürü İle Zayıflama - Papatya Yağı - Pirinç Suyu Maskesi - Chopard Wish Parfüm - Kuran-ı Kerim'de Geçen Kız İsimleri ve Anlamları - Dukan Diyeti Yorumlar - Ay Burcu - Türk Kahvesi Zayıflatır Mı? - Saç Neden Uzamaz? - Pirinç Suyu - Domates Maskesi - Fıstık Ezmesi Nasıl Yapılır? - Egzama Kesin Çözüm - Tarçın Saç Rengi - Yüze Limon Sürmek - Simit Yapımı - Pırasa Çorbası Nasıl Yapılır? - Dukan Diyeti Atak Evresi - Adet Söktürücü Soğan Suyu - Boyun Fıtığı Nedir? -